У Забужжі відбулося «Стрітення з баяністами»

В Забузькому будинку культури відбулось святкування Стрітення.
Святкування, яке відбулося 15 лютого, проходило в новому форматі – «Стрітення з баяністами». Про це повідомляють на сайті Рівненської ОТГ.
Свято пройшло надзвичайно цікаво, адже крім місцевих музикантів, в гості завітали музики зі старостинських округів громади, а також добрі сусіди – «Любомльські музики» під керівництвом Анатолія Сацюка.
Читайте також: У Рівному відбулись Стрітенські посиденьки
Організатори свята висловлюють подяку за підтримку та теплі слова всім гостям свята, музикантам за їхні чудові музичні композиції, що розбавили кольоровими барвами палітру сірих буднів, підприємцям – Володимиру Хоміку та Юрію Гупалу та всім хто долучився до організації свята.








Читайте також:
- Рівне
У Рівному ліквідували пожежу у двоповерховому житловому будинку
- Любомль
У Рівненській громаді комісія вирішувала, кому надати матеріальну допомогу
- Любомль
У Рівненській громаді взялися за упорядкування сільських сміттєзвалищ
- Любомль
У Рівненській громаді з професійним святом привітали ветеранів-медиків
- Любомль
У Рівненській громаді прикордонна земля є постійним конфліктом між мешканцями села