Одинадцятикласниця вже виборола більше сімдесяти грамот, подяк, дипломів

14 Січня 2017, 18:47
3405

Вікторія Вигнанчук із Любомля, учениця районної гімназії, нещодавно посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі «Україна в моєму серці», – йдеться у газеті «Новий погляд+» за 14 січня.

Ця юнка однаково любить усі предмети у школі, встигає перечитати 500 сторінок у день, попрацювати пензлем для душі і допомогти мамі й бабусі.

Перші таланти Вікторії Вигнанчук, учениці 11-го класу районної гімназії, виявив тато. Він спостеріг, що її малюнки – це не просто мазанина, а образи народжуються на картинах. Один час навіть подумувала стати художником.

Уже 6 років відвідує заняття студії образотворчого мистецтва будинку школяра, де керівником Оксана Богута. За цей час брала участь у найрізноманітніших конкурсах.

Найбільше досягнення – перше місце на Всеукраїнському конкурсі «Україна в моєму серці», за що отримала приз і грамоту Державного комітету України з питань технічного врегулювання та споживчої політики.

«Це хобі приносить задоволення – я бачу свій ріст і помилки, які, можливо, не бачать інші. Але стараюся сама їх виправляти, хоч, кажуть, краще вчитися на чужих. І як результат: щорічно займаю призові місця на обласних етапах», − розповідає дівчина.

Учениця протягом останніх трьох років брала участь у різних мовно-літературних конкурсах.

«Перша літературна проба – поезія «Лист солдату», на прохання вчителя, вдалася. А далі – твори-роздуми, з екскурсами, з емоціями, із прагненнями показати своє бачення проблеми, свій спосіб її вирішення, іншими словами, шлях до самовираження».

2

На запитання, хто підтримав натхнення і потяг, дівчина, не вагаючись ні хвилини, переконливо доводить, що без творчого вчителя не буде творчого учня. До когорти креативних відносить вчителів: української мови та літератури Оксану Романюк, історії – Івана Трача, математики – Наталію Ковальчук та Ірину Гриппу, класного керівника Вікторію Патієвич. І, звичайно, перших вчителів – Надію Жолоб та Галину Остапчук.

«Вони використовують сучасну методику в поєднанні з традиційною, зокрема особистісно-зорієнтоване навчання. Їхні уроки роблять учня учасником процесу, а не спостерігачем», – зауважує школярка.

Часу на підготовку домашніх завдань витрачає небагато, більше його лишає на предмети, з яких готується складати ЗНО. Читає надзвичайно швидко і чимало.

«Бувають дні, коли встигаю до п’ятисот сторінок дійти. Це тоді, коли повторно опрацьовую тексти творів з української літератури і читаю нові програмові».

Якогось улюбленого предмета немає, хіба що трішки виділяє рідну мову. Не ділить Вікторія на гуманітарні і математичні, на потрібні й не потрібні. Їх усіх вона вчить. Вуз, в який вступатиме, вже вибрала і професію – найгуманнішу, найпотрібнішу і найвдячнішу − лікаря.

На запитання, чи однокласники розуміють, підтримують, відповідає задумуючись:

«Відмінників недолюблюють, це загальноприйнято. Ними інколи просто нехтують, рідше – «не помічають». Чекати підтримки – даремна справа. Я маю більше сімдесяти грамот, подяк, дипломів, і всі вони – за працю, самовіддану і натхненну».

Ставлення у юнки до комп’ютера і до книги однозначне: вони повинні співіснувати, доповнюючи одне одного.

1

Галина ВАЩУК

Коментарі
15 Січня 2017, 09:21
Молодець.Так тримати.На заздрівників не звертай уваги.Здобутку.
Коментар
28/03/2024 Четвер
28.03.2024
27.03.2024
20:39