У Любомлі на спортивному майданчику встановили освітлення

14 Жовтня 2018, 10:03
На спортивному майданчику встановили освітлення 3610
На спортивному майданчику встановили освітлення

Влітку цього року школа №2 отримала довгоочікуваний подарунок до 80-річчя – спортивний майданчик зі штучним покриттям.

З приходом осені, коли дні стають коротшими, можливість займатися на ньому обмежилася. І тут прийшли на допомогу небайдужі батьки, які в короткий термін не тільки зібрали чималу суму коштів, а й організували придбання матеріалів та встановлення освітлення для спортивного майданчика, – йдеться на сайті навчального закладу.

Читайте також: «Любомль: у школі №2 закрили сучасний спортивний майданчик».

«Вчителі й учні нашої школи висловлюють вдячність усім, хто долучився до цієї благодійної акції», – йдеться у дописі.

Встановлення освітлення
Встановлення освітлення

Коментарі
14 Жовтня 2018, 17:25
Дайте зарплату лікарям, а не світло ставите. Ганьба!
14 Жовтня 2018, 20:24
Стадіони потрібно строїти коли в країні буде порядок а не тоді коли лікарі не мають зарплати
14 Жовтня 2018, 20:29
А навіщо там те світло??? Хто там в ночі буде грати??????
14 Жовтня 2018, 21:15
Освітлення встановили за приватні кошти
14 Жовтня 2018, 23:14
Щось забагато приватних коштів на стадіони, а медики й досі без зарплати
14 Жовтня 2018, 23:19
Ганьба
15 Жовтня 2018, 01:27
Місто не забовязане виділяти кошти на з/п лікарям.
15 Жовтня 2018, 06:27
Це якась одна і та сама мразь пише і провокує,нічого Любомльська ОТГ невинна лікарям невводьте людей в оману і ваших працівників
15 Жовтня 2018, 12:16
Заробітну плату вам має давати Держава ! Ми і так вам даємо коли до вас попадаємо! Всі питання до Дибеля,Сушика,Устименка,Савченка,Супрун,Гройсмана,Порошнка! А то назбирало ваше керівництво і гонять по сесіях ОТГ і райради щоб прикрити свою сра...у
15 Жовтня 2018, 12:21
Ти спочатку погули в інтернеті хто грає ввечері. Для особо тупоголових пояснюю,скоро переведуть годинники темніти буде в 17.00 що робити людям спортсменам і дітям після 17.00?В барах сидіти?чи красти?
15 Жовтня 2018, 12:48
скоро на всіх новинах по темах освіта, культура,спорт - &quot;Все погано, не так, - бо медикам не дали гроші&quot;. Питання ставте Дибелю В.,як так сталось куди кошти ділись. Але ж ви боїтесь, бо можете полетіти з роботи. І шукаєте винних всюди. Розберіться в свому ТМО.<br/> І не дуріть людей своїми коментарями. Тим хто вболіває за розвиток спорту в місті, відшукує кошти, заводить свої фінансові ресурси треба дякувати.
16 Жовтня 2018, 11:57
Безвольний ющук і гнила міськрада пошкудувала якихось 400 тисяч на святе _ на зарплату лікарям, які лікують їх, їхніхніх дітей, родичів кумів... Задумайтесь люди
16 Жовтня 2018, 14:36
Шановні коментарі , Половина із Вас зовсім не володіє знаннями про бюджетні кошти,іх формуванням та розподілом. Кошти на зарплату лікарям надходять із держбюджету, і вони надійдуть.Шкода що витрачені кошти із місцевих бюджетів ніколи не повернуться в громади,а це дороги,освітлення вулиць та інші витрати.Згідний про те,що чиновницький апарат створених громадан своіми зарплатами перегнули палку,а саме головне,що Вони як будто того не бачать.Одноденна заробітна плата апаратів Любомльськоі,Вишнівськоі,Рівненськоі ОТГ закрили би борг по зарплаті лікарям,але своя рубашка ближще до тіла.Сором. Є багато інших варіантів погашення боргу,але наші чиновники не далеко глядні.Освітлення стадіону прохання не плутати із коштами длагодійників та бюджету.У нас є лікарі,які своіми доходами могли би перекрити борги по зарплаті,але знову про це ніхто не говорить.Взагалі коментарі повинні давати фахівці.Слава Украіні.
16 Жовтня 2018, 17:05
А ти нехочеш дати з/п лікарям? Вони ж тебе теж лікують,чому ви путаєте праведне з грішним? Незобовязана Любомльська ОТГ платити зарплату лікарям це не їх обов`язок,це завдання держави уряду !