Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
В останні погожі дні на майданчику ні душі.
В останні погожі дні на майданчику ні душі.

Любомль: у школі №2 закрили сучасний спортивний майданчик

10:41 21.09.2018
3718

Напередодні Дня Конституції на території міської школи №2 із музикою, кульками, високими промовами представників різних рівнів влади відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. На завершення гості забили перший гол у ворота…

Нарешті здійснилася мрія учнів та й батьки зітхнули з полегшенням, адже їхні діти тепер мали де проводити літні канікули, а не шукати пригод на закинутих старих будинках чи у центрі міста.Лише менше трьох місяців всі охочі займалися на майданчику. Через те, що він досі не переданий районним відділом освіти на баланс школи №2, його зачинили на ключ на невизначений термін.

«Маючи сучасний майданчик, наші діти в останні погожі дні змушені займатися на уроках фізкультури або у спортзалі, або на асфальті перед школою. За письмовою вказівкою начальниці відділу освіти Надії Савош з 13 вересня ми призупинили діяльність майданчика, – розповідає директорка навчального закладу Марія Мельниченко. – Надія Іванівна аргументувала це тим, що він досі не введений в експлуатацію. Цитую документ: «Використання об’єкта можливе тільки після передачі на баланс Любомльської ОТГ. Прохання ключ передати у відділ освіти Любомльської РДА». Тоді питання: як це не введений? Тож було урочисте відкриття за участю шанованих людей району та області».


Ситуацію з’ясовувати взялася й ініціативна група батьків. Заступник міського голови з гуманітарних питань Любомльської ОТГ Олег Зламанюк запевнив, що вони зі своєї сторони докладуть максимум зусиль, аби майданчик відчинили і діти знову могли повноцінно займатися спортом.

«Призупинити діяльність цього об’єкта ми змушені були через те, що він досі на нашому балансі. Не дай, Боже, на ньому травмується дитина, відповідальність буде на мені, – коментує ситуацію Надія Савош. – У районному відділі освіти чотири дні була серйозна київська перевірка із Розрахункової палати України. Після її чіткої вказівки на незаконність функціонування майданчика, ми й вдалися до таких дій. Як тільки у нас на руках буде акт виконаних робіт, проведемо передачу майна й відчинимо об’єкт».

Станом на 20 вересня, рівно тиждень, майданчик так і пустує, діти щодня запитують у вчителів, коли ж нарешті будуть на ньому займатися. Як учням пояснити, що через бюрократичні нюанси вони стали заручниками ситуації. Та Надія Савош запевнила, що максимум 24 вересня спортивний майданчик відчинять. Залишається чекати і сподіватися, що керівники різних установ вирішать усі паперові питання.


Коментарі

Проффесор

10:53 21.09.2018

Будем надіятись що відкриють.

старий

16:07 21.09.2018

Шановна нова влада району як було при радянському союзі так і залишилась ВЕЛИКА ПОКАЗУХА !!!!ГАНЬБА!!!

22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин