Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Любомлі працівники служби зайнятості підсумували роботу
У Любомлі працівники служби зайнятості підсумували роботу

Любомль: працівники служби зайнятості підсумували роботу

13:26 19.09.2018
927

Обговорити нагальні питання і підсумувати роботу останніх місяців – зібралися на нараді директори міського, міськрайонного центрів зайнятості та районних філій Волинського обласного центру зайнятості у Любомлі.

Розпочав засідання директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, – йдеться на сторінці facebook Волинського обласного центру зайнятості.

Зокрема, керівник наголосив на високій співпраці з органами місцевого самоврядування як першими соціальними партнерами центру зайнятості, адже на нараду запросили й міського голову Романа Ющука, першого заступника голови РДА Олександра Герасимчука, які побажали працівникам служби успіхів і побільше позитивних моментів у роботі.

Потому обговорили поточні питанні: підготовка до нового опалювального сезону, належний стан приміщень та майна філій. Заслухали виступ начальника відділу бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Валентини Дунас щодо правильного ведення бухгалтерського обліку та дотримання нової облікової політики обласної служби.

«Наше основне завдання – організувати безперервний процес бухгалтерського обліку відповідно до законодавства», – підсумувала Валентина Дунас.

Особливу увагу на нараді приділили новій послузі, котру не так давно надають працівники центрів зайнятості – рекрутинг.

«Основна концепція ректрутингу в тім, що фахівці служби зайнятості шукатимуть персонал з числа незайнятого населення», – розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Оксана Меріда.

«Одне з пріоритетних завдань на найближчий місяць – це розвиток рекрутингу, – резюмував Роман Романюк. – Це нова послуга служби зайнятості, яка виводить співпрацю з роботодовцями на якісно новий рівень.

До слова, на сьогодні уже є певні напрацювання в цьому напрямку. Зокрема, станом на 1 вересня послугами рекрутингу скористалися 151 роботодавець і 422 шукачі роботи, з них – 64 особи вже працевлаштовані.

Наприкінці наради директор Роман Романюк оцінив роботу кожної філії і спільно обговорили плани на наступні місяці.
Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин