Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
«Батьківщина» вшанувала відомих людей малих громад
«Батьківщина» вшанувала відомих людей малих громад

«Батьківщина» вшанувала відомих людей малих громад

18:48 18.09.2018
507

На свято Забузького старостинства Рівненської ОТГ зібралися жителі, крім Забужжя, також Новоугрузького, Локутків та Вербівки. Хоча більшість із них добре знають одне одного, бо села розташовані неподалік, було не зайве сказати добре слово про тих, кого найбільше шанують у цих населених пунктах.

Звісно, на особливу повагу заслуговують наші військові, українські бійці, котрі зі зброєю в руках, ризикуючи власним життям відстоюють незалежність держави, ті цінності, заради яких люди виходили на Майдани під час двох революцій.

Є такі і серед жителів Забузького старостинства. За дорученням керівника Любомльської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Ганни Сачук на урочистому зібранні їх привітала голова Забузької первинки Світлана Васейко. Вона вручила подарунки учасникам бойових дій Миколі Підв’язному, Івану Хомічуку, Сергію Галензі, Олександру Куришку, Миколі Геліму, Віталію Гончаруку, Ігорю Васейку.

Не обминула увагою й інших людей, які багато і невтомно трудяться на своїх робочих місцях. Хоча професії їхні не героїчні, але без них навряд чи можуть обійтися селяни у повсякденні. Це листоноша Олена Хомік, ветлікар Микола Глух, лісник Петро Пилипчук. Їх також відзначили подарунками від «Батьківщини».

Особливу вдячність Світлана Васейко висловила багатодітній матері Юлії Кузьмик, адже виховувати діток – це також важка праця, яка вимагає великої любові та терпіння. Мама-берегиня теж отримала подарунок на згадку про щиру зустріч жителів старостинства.

Голова первинок «Батьківщини» Лариса Герун та Ніна Сидун давно стали добрими помічницями сільських громад у Новоугрузькому, Вербівці та Локутках. Отож їх теж відзначили подарунками в рамках акції «Підтримай партійця».

Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин