Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ягодин: як польські та волинські митники домовилися про співпрацю

17:08 14.09.2018
1185

На базі інфраструктури пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ», через який відбувається до 50% переміщень товарів на українсько-польській ділянці кордону, традиційно проводяться робочі зустрічі на рівні керівництва регіональних митних органів суміжних країн.

На черговому засіданні 13 вересня делегації, представлені очільниками волинського територіального органу Державної фіскальної служби України Євгенієм Шелігацьким та люблінського територіального органу Національної адміністрації доходів Польщі Томашем Галецькі, обговорили актуальні питання оперативного обміну інформацією між посадовими особами митних органів сусідніх держав, – про це іфнормують працівники Волинської митниці ДФС.

Сторони відмітили добру взаємодію на рівні старших змін та керівників митних постів у рамках системи раннього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні. Цьогоріч на Ягодині вона застосовувалась лише 8 разів і кожного разу фіксувала накопичення вантажних транспортних засобів у пунктах пропуску. Завдяки злагодженості роботи, чергу на перетин кордону вдавалося зменшити.

У контексті черг, польські колеги повідомили про їхню ініціативу, яка нині розглядається Урядом країни, збудувати у пункті пропуску Дорогуськ термінал на 500 паркомісць для очікування на перетин кордону.

Серед інших тем зустрічі – пропуск порожнього вантажного автотранспорту, взаємне визнання окремих результатів митного контролю, контроль за переміщенням транспортних засобів і товарів широкого вжитку, спільна протидія контрабанді зброї, наркотиків та прекурсорів.

Усі пропозиції та ініціативи, які обговорюються на таких щомісячних робочих зустрічах, потребують узгодження на рівні центральних органів виконавчих влад України та Польщі, проте вони є дієвим механізмом спільного пошуку ефективних рішень для протидії порушенням митних правил та прискорення митних процедур, – упевнені представники обох делегацій.

Коментарі
22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
14.05.2019
13.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин