У любомльській поліції спростовують інформацію про заманювання дітей в автомобіль

17 Серпня 2018, 17:28
4067

Про це Район.Любомль повідомив начальник Любомльського райвідділку поліції Олег Бончак. Запевнив, що інформація не підтвердилася.

Нагадаємо, на Любомльщині били на сполох через невідомих, які заманюють дітей в автомобіль.

Головний поліцейський Любомльщини запевнив, що правоохоронці перевірили інформацію, людей опитали – ніхто нічого не чув і не бачив.

Коментарі
17 Серпня 2018, 22:12
Живу у Головні , про таку інформацію чую вперше , а точніше бачу у соц мережі , і більше того можу сказати що це брехня, бо якби не дай Боже таке сталось у Головні то вже б усі про це гомоніли !
17 Серпня 2018, 23:33
Про це і так всі гомонять
18 Серпня 2018, 01:02
Якщо це правда що дітей хотіли викрасти то поліція дарма їсть свій хліб аба ця газета просто піднімає собі рейтинг через резонансні новини причому неправдиві https://turiysk.rayon.in.ua/news/86507-u-turiisku-namagalisia-vikrasti-ditinu-sotsmerezhi
18 Серпня 2018, 02:39
Ситуація була в Турійську а тут хтось захотів пропіаритись і скинув неправдиву інформацію ! Для чого це? Такого ж не було! Скільки жителів було опитано і ніхто про це не чув, окрім тих хто любить попліткувати ) і на щастя що цього не чули і такого не було , а ті хто мають злі язики Думайте перед тим як щось повідомляти у соц мережі !!!!
18 Серпня 2018, 02:41
Скільки вже неправдивої інформації тут було розміщено для піару газети((((( і всі читають і вірять хто правди не знає, та ще й починають пліткувати про це чим заводять народ і змушують в це вірити !
21 Серпня 2018, 13:40
А в Коцюрах теж плітки розводять???Люди,диму без вогню не буває.І правоохоронцям і нам простим людям треба бути обережніше і бити на сполох,бо в кожного з нас є діти!
22 Серпня 2018, 00:40
Так вже ж сказали що у Коцюрах люди просто запитували як проїхати і питали у людей по вулиці ! І вже відомо зо це брехня ! Так само і в головні , чому тоді заяву не написали ?