У Вишнівському ліцеї відбулись змагання з настільного тенісу

На базі ОЗ «Вишнівський ліцей» відбулись змагання з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти громади з метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров’я, популяризації олімпійських видів спорту.
Змагання провели з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні. Про це інформують у Вишнівській громаді.
Сім команд продемонстрували навички та вміння гри в теніс, командний дух, волю до перемоги.
За результатами напружених та емоційних ігор визначили переможців у двох вікових категоріях.
Серед учнів 5-9 класів:
- І місце – Радехівська гімназія-філія ОЗ «Вишнівський ліцей» Вишнівської сільської ради;
- ІІ місце – Олеський ліцей Вишнівської сільської ради;
- ІІІ місце – Штунський ліцей Вишнівської сільської ради.
Серед учнів 10-11класів:
- І місце – ОЗ «Вишнівський ліцей» Вишнівської сільської ради;
- ІІ місце – Олеський ліцей Вишнівської сільської ради;
- ІІІ місце – Римачівський ліцей Вишнівської сільської ради.
Читайте також:
- Локачі
Турнір із мініфутболу в Локачах: як зіграли вихованці ДЮСШ
- Дубно
Дубенські спортсмени стали призерами чемпіонату України з пляжної боротьби та потрапили в нацзбірну
- Дубно
Дубенчанин виборов «бронзу» чемпіонату України зі спортивної боротьби та увійшов до національної збірної
- Шацьк
Шацькі школярки боролися за першість з волейболу