У Вишнівському ліцеї відбулись змагання з настільного тенісу

#   795
У Вишнівському ліцеї відбулись змагання з настільного тенісу

На базі ОЗ «Вишнівський ліцей» відбулись змагання з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти громади з метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров’я, популяризації олімпійських видів спорту.

Змагання провели з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні. Про це інформують у Вишнівській громаді.

Сім команд продемонстрували навички та вміння гри в теніс, командний дух, волю до перемоги.

За результатами напружених та емоційних ігор визначили переможців у двох вікових категоріях.

Серед учнів 5-9 класів:

  • І місце – Радехівська гімназія-філія ОЗ «Вишнівський ліцей» Вишнівської сільської ради;
  • ІІ місце – Олеський ліцей Вишнівської сільської ради;
  • ІІІ місце – Штунський ліцей Вишнівської сільської ради.

Серед учнів 10-11класів:

  • І місце – ОЗ «Вишнівський ліцей» Вишнівської сільської ради;
  • ІІ місце – Олеський ліцей Вишнівської сільської ради;
  • ІІІ місце – Римачівський ліцей Вишнівської сільської ради.

 

Останні новини

Всі

16 червня 2026

15 червня 2026

Переглянути все