Весілля на районі: на Любомльщині в магічну дату народилася сім'я

09 Серпня 2018, 08:54
7936

У «день трьох вісімок» на рушничок долі стала прекрасна, ніжна та романтична пара – Інна Петрук та Юрій Дідух.

Про це на своїй сторінці facebook написала Лілія Станіславчук, начальниця Любомльського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

«Щиро вітаємо з народженням вашої сім'ї. Бажаємо безкінечного кохання, благополуччя, розуміння і міцного здоров’я», – йдеться у дописі.

2

1


Також Лілія Петрівна розповіла молодятам про потрібний українським громадянам загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», який активно стартував у червні 2017 року.

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту.

Коментарі
09 Серпня 2018, 16:17
Вітаємо, звісно, молодят. Але це не є новина для видання. То друкуйте всі підряд весілля тоді.
09 Серпня 2018, 17:06
Скидайте фото та інформацію про весілля, то будемо про всі писати )) ми тільки за
09 Серпня 2018, 18:28
Ну вам же не скидали фото й інформацію про це весілля. Як про інші весілля, фото про які у фейсбуці теж ширилися, то нічого не було. А як про гузьових, то різко пишете
10 Серпня 2018, 01:51
Згідний з попереднім коментарем. Чому така вибірковість і несправедливість? Вона помічник Гузя так одразу це треба в новини. А інші весілля жителів нашого району нікому не потрібні, бо вони прості люди. <br/>Теж мені пару найшли і новину, як будьто нічого важливішого в районі не відбувається. Цим журналістам місцевим немає чим зайнятись. Ви ще не забудьте написати про їх весілля.
10 Серпня 2018, 02:24
А мені всеодно де чий помічник)) просто бажаю їм щастя і сімейного благополуччя)) знаю їх особисто, знаю що обоє з характером, і знаю що вони один одного доповнюють))) а дата це не головне, головне, щоб щастя було і кохання))
10 Серпня 2018, 02:37
А на випускному в гімназії хіба не такаж сама ситуація... Фотографували лише &quot;особливі&quot; сім'ї ...
10 Серпня 2018, 11:02
,,еліта,,районного масштабу
10 Серпня 2018, 12:02
Треба було на випускному підійти і попросити Вас і Вашу сім&quot;ю сфотографувати. Кого особисто знали і хто просив сфотографувати, того й фотографували. Знати всіх ми не можемо. Скидайте свої фото на електронну нашу адресу і Ви та Ваші рідні будуть героями наших поблікацій )
10 Серпня 2018, 13:53
тоді виходить ви працюете тільки під замовлення
10 Серпня 2018, 14:08
Ні, ми просто не маємо змоги відслідковувати що, де і коли відбулося в кожного жителя Любомльського району. Тому й просимо надсилати нам інформацію. А під замовлення - це зовсім інше. Не плутайте!
14 Серпня 2018, 00:31
Погоджуюся повністю із &quot;Читач&quot; що це не є новина для сайту, запевняю вас що ніяких фото ми не надавали у редакцію, і не просили статю публікувати, тим більше я дуже сердита на журналістів , що БЕЗ НАШОГО ДОЗВОЛУ це висвітлили на сайті. Але одного не можу зрозуміти, яка кому різниця де я працюю, кожна людини робить свій вибір, і навіщо тут приплітати Гузя І.В. не зрозуміло.