Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час зустрічі
Під час зустрічі

Любомь: бізнесмени прийшли до влади із запитаннями

15:08 07.07.2018
916

Про проблеми та перспективи розвитку малого і середнього бізнесу на Любомльщині говорили 5 липня під час робочої зустрічі голови районної державної адміністрації Олександра Устименка із суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють на території району.

Серед учасників зустрічі – керівники і представники підприємств у галузі промисловості,торгівлі,ресторанногогосподарства,будівництва,агропромислово комплексу та ринку платних послуг населенню, – повідомляють у секторі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Розпочинаючи нараду у своєму вступному слові голова районної державної адміністрації Олександр Устименко зазначив, що головна мета проведення даної зустрічі, полягає у виробленні спільних заходів, спрямованих на покращення підприємницького мікроклімату, розвиток підприємництва, формування партнерських відносин між владою і бізнесом.

«Я хочу почути ваші проблеми, вислухати ваші думки і пропозиції щодо удосконалення нашої співпраці», – сказав Олександр Устименко.

Під час обговорення у форматі питання-відповідь підприємці мали нагоду висловити своє бачення розвитку бізнесу на теренах району та озвучити ряд проблемних питань з якими стикаються у своїй роботі.

Зокрема, піднімалось питання з приводу надходження додаткових коштів від діяльності Волинської митниці до місцевих бюджетів.

Активно обговорювали учасники зустрічі і щодо позитивного вирішення питань у напрямку зменшення високої відсоткової ставки на земельні ділянки державної власності під час проведення аукціонних торгів в районі, залучення інвестицій, розроблення містобудівної документації, зниження відсотку кредитування для підприємницьких структур та ряд інших питань Актуальним питанням на сьогоднішній день для нашого району залишається трудова міграція населення в сусідню Республіку Польщу та легалізація найманої робочої сили.

На завершення робочої зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Устименко запропонував проводити подібні подібні зустрічі регулярно – з метою виявлення проблемних питань і спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2019
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин