Оштрафували нелегала, який на Любомльщині намагався незаконно пробратися до Польщі

Суддя Любомльського районного суду Волинської області Сергій Шеремета виніс рішення щодо адміністративного правопорушення, скоєного громадянином України, що намагався незаконно перетнути державний кордон з Польщею.
Про це стало відомо з постанови суду від 3 жовтня, передає Район.Любомль.
Встановили, що близько 13:30 години 25 вересня на території Вишнівської громади, в групі з іншою особою, чоловік намагався перетнути кордон поза службовими пунктами без необхідних документів.
Порушник не з’явився до суду, хоча його належно повідомили про слухання. У суді документально підтвердили, що він отримав інформацію щодо розгляду справи. Його відсутність не стала на заваді розгляду, адже відповідно до законодавства його присутність не є обов'язковою.
Після вивчення матеріалів справи, суд підтвердив провину у правопорушенні і наклав штраф у розмірі 8500 гривень.
Постанова набрала законної сили.
Читайте також:
- Ужгород
На кордоні зі Словаччиною закарпатські прикордонники затримали групу порушників
- Ужгород
На Закарпатті викрили переправників, які маскувалися під військових і вивозили чоловіків до ЄС
- Берегове
На Берегівщині затримали двох організаторів схем переправлення чоловіків до Угорщини
- Рахів
На Рахівщині затримали киянина, який переправляв військовозобов'язаних до Румунії через Тису
- Берегове
Жителя Королева затримали біля кордону під час спроби переправити чоловіків до Румунії