Любомльська громада взяла участь у змаганнях до Дня працівників сільського господарства

#   898
Любомльська громада взяла участь у змаганнях до Дня працівників сільського господарства

Волинська територіальна організація ВФСТ «КОЛОС» провела фізкультурно-спортивне свято, присвячене Дню працівників сільського господарства. 

Захід відбувся в межах програми обласних сільських спортивних ігор Волині 2024 року. Про це інформують у відділі освіти, молоді та спорту Любомльської міськради.

Участь у святі взяла команда Любомльської територіальної громади у складі:

  • Самолюк Василь Адамович
  • Пикалюк Тетяна Петрівна
  • Абрамчук Анна Анатолівна
  • Вербінський Олександр Володимирович
  • Шевчук Роман Іванович

Особливі вітання Самолюку Василю Адамовичу, який здобув друге місце у шахах та завоював кубок для команди.

Любомльська громада взяла участь у змаганнях до Дня працівників сільського господарства

Останні новини

Всі

16 червня 2026

15 червня 2026

Переглянути все