Любомльська громада взяла участь у змаганнях до Дня працівників сільського господарства

Волинська територіальна організація ВФСТ «КОЛОС» провела фізкультурно-спортивне свято, присвячене Дню працівників сільського господарства.
Захід відбувся в межах програми обласних сільських спортивних ігор Волині 2024 року. Про це інформують у відділі освіти, молоді та спорту Любомльської міськради.
Участь у святі взяла команда Любомльської територіальної громади у складі:
- Самолюк Василь Адамович
- Пикалюк Тетяна Петрівна
- Абрамчук Анна Анатолівна
- Вербінський Олександр Володимирович
- Шевчук Роман Іванович
Особливі вітання Самолюку Василю Адамовичу, який здобув друге місце у шахах та завоював кубок для команди.

Читайте також:
- Любомль
Очільник освіти Любомльської громади привітав учнів, батьків та вчителів із закінченням навчального року
- Любомль
Любомльські дзюдоїсти вибороли медалі одразу на трьох турнірах
- Любомль
На Любомльщині екологи виявили незаконний видобуток піску на площі понад три гектари
- Любомль
Всеукраїнські шкільні ліги: куснищанські черлідери стали призерами обласних змагань
- Любомль
Мешканці Любомльської громади вручили почесну державну відзнаку «Мати-героїня»