«Ягодин – Дорогуськ» відновив роботу у звичайному режимі

Пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на кордоні з Польщею після відновлення роботи електронної системи митного оформлення працює у штатному режимі.
Про це повідомляє Державна митна служба України.
У пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» відновлена робота польської електронної системи митного оформлення.
Наразі пункт пропуску функціонує в штатному режимі, оформлення транспортних засобів здійснюється в обох напрямках.
Як повідомлялося, напередодні Держмитслужба попередила про можливу затримку Є-черги й накопичення транспортних засобів перед Дорогуськом на вʼїзд і виїзд з України через аварійний режим роботи системи митного оформлення у пункті пропуску «Дорогуськ – Ягодин».
Читайте також:
- Рахів
Тисою до Румунії за 4 тисячі доларів: на Рахівщині затримали двох переправників
- Район.IN.UA
На кордоні з Польщею через пункт пропуску «Шегині – Медика» можливі затримки автобусів
- Берегове
На кордоні з Угорщиною тимчасово уповільнять митні та прикордонні процедури
- Ратне
На Волині перевірили роботу єдиного гуманітарного пункту пропуску з Білоруссю
- Історія
На Волині судять жінку за контрабанду старовинних монет