У Любомлі «батьківщинівці» стали спонсорами футбольного турніру

12 Червня 2018, 15:09
Антоніна Куць вручає призи. 2051
Антоніна Куць вручає призи.

Активісти районної парторганізації матеріально підтримали традиційний міжнародний футбольний турнір на приз районної газети «Наше життя».

Змагання були приурочені професійному святу газетярів – Дню журналіста.

«Пропаганда здорового способу життя – один із головних напрямків роботи нашого партосередку. Тому не обминаємо увагою змагання як спортсменів-ветеранів, так і юних футболістів», – повідомила голова Любомльської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Ганна Сачук.

Цьогоріч за кубок міжнародного футбольного турніру боролися чотири команди ветеранів, які представляли міста Малориту (Білорусь), Ковель, Любомль та збірну лікарів Любомльського ТМО. У поєдинках також узяли участь чотири дитячі команди.

Привітала футболістів та вручила переможцям призи, а юним спортсменам ще й грошові премії депутат міської ОТГ Антоніна Куць

Коментарі
12 Червня 2018, 18:17
"Батьківщина" тепер кожен свій "пук" буде висвітлювати, я так розумію...
13 Червня 2018, 02:41
А про що стаття???<br/>Про Батьківщину чи футбольний турнір???<br/>Де рахунки матчів?<br/>Хто переможець???<br/>Які дитячі команди грали???<br/>P.S. Там на днях в Луцьку курси журналістів мають бути, то вам туди дорога!!!<br/>Це ще я вас легенько послав...
15 Червня 2018, 17:22
Правильно розумієш,буде висвітлювати свою діяльність в районі! Ви також долучайтесь до таких заходів і висвітлюйте свої «пуки»...
15 Червня 2018, 19:42
Така &quot;діяльність&quot; - це тупий і примітивний піар.Ми це вже проходили. Хто робить добрі справи від душі, не переслідуючи інших цілей - не трубить про це на весь світ...
15 Червня 2018, 21:19
Заздріть мовчки,піар-це така стратегія партій в цілому світі,що Вам особисто не догодила «Батьківщина»?Ще раз повторюю робіть гарні вчинки і будь-ласка висвітлюйте свою діяльність!
18 Червня 2018, 14:13
Повірте, заздрити тут немає чому, радше співчувати треба. Усім нашим політичним партіям до закордонних партій як до неба рачки. Там партії мають свою ідеологію, а в нас як: закінчилися гроші — закінчилася партія. Всі наші, з дозволу сказати, партії — чиїсь бізнес-проекти.<br/>Ви ще скажіть, що «гарні вчинки» фінансуються за рахунок партійних внесків. В нас як: вкрали в народу гроші, ті хто фінансує партії, робить за них гарні «вчинки» і піариться на весь світ. Вершина цинізму!!!
18 Червня 2018, 23:00
Як тоді поступати в таких ситуаціях? не проводити взагалі таких турнірів?ненагороджувати,преміювати гравців?