Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Людмила Домаль
Людмила Домаль

Безробітна з Вишнева відкрила власну справу

14:00 09.06.2018
2594

Бути успішним в житті може людина активна, позитивна, яка не боїться життєвих змін та відкрита до нового та незвіданого. Такою можна назвати Людмилу Домаль, яка, втративши роботу, не розчарувалася в житті, а активно почала шукати себе в новій справі.

Так сталося, що пропрацювавши більше 17 років бухгалтером, Людмила залишилася без роботи. Втративши надію знайти роботу самотужки, в грудні 2017 року звернулася в Любомльський районний центр зайнятості, — йдеться на сторінці установи у facebook.

Фахівці центру зайнятості з розумінням віднеслися до тимчасових проблем безробітної, запропонували відвідати інформаційні семінари з питань зайнятості населення, семінари з пошуку роботи, тренінги, на яких безробітна детально ознайомилася з станом ринку праці в регіоні.

Людмила набула умінь складання резюме, написання супровідного листа, навчилася техніці співбесіди з роботодавцем. Крім того, особистий консультант ознайомлювала з вакансіями, ретельно підбирала роботу.

Після відвідування семінару з орієнтації на підприємництво, Людмилу Домаль зацікавила можливість започаткувати власну справу за сприяння центру зайнятості. Коли особистий консультант запропонувала курсове навчання за напрямком «підприємець-початківець», Людмила погодилася. Отримавши одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності, започаткувала власний бізнес.

Для креативної, енергійної та активної Людмили започаткування власного справи «Роздрібна торгівля одягом» – новий етап в житті, який, без сумніву, буде наповнений позитивними враженнями від спілкування з клієнтами та принесе матеріальний достаток. А ще вона впевнена, що долі-дороги недаремне привели її в центр зайнятості. Тут вона отримала багато нової та цікавої інформації та матеріальну підтримку для започаткування власної справи.

Коментарі
11 грудня
Вчора
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
03.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин