Оголосили підозру мешканцю Любомля, який незаконно реалізовував електронні сигарети

09 Липня 2024, 14:31
Оголосили підозру мешканцю Любомля, який незаконно реалізовував електронні сигарети 1318
Оголосили підозру мешканцю Любомля, який незаконно реалізовував електронні сигарети

Детективи ТУ БЕБ у Волинській області оголосили підозру мешканцю Любомля, який реалізовував електронні сигарети та компоненти до них без марок акцизного податку. 

Слідство встановило, що волинянин придбав незаконно виготовлену підакцизну продукцію в Інтернеті. Про це інформують у ТУ БЕБ у Волинській області.

Перепродував нелегальний товар через телеграм-канал. Замовлення покупцям відправляв поштою.

Детективи Бюро провели обшуки в орендованому приміщенні, де зберігався контрафакт та вилучили електронні сигарети й готові рідини до них без марок акцизного податку.

Фігуранту оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання, транспортування, збут незаконно виготовлених підакцизних товарів). Обвинувальний акт скеровано до суду. 

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром