У Любомлі на благодійному заході зібрали понад 130 тисяч гривень для ЗСУ

08 Липня 2024, 11:29
У Любомлі на благодійному заході зібрали понад 130 тисяч гривень для ЗСУ 881
У Любомлі на благодійному заході зібрали понад 130 тисяч гривень для ЗСУ

У Любомлі відбувся благодійний захід на підтримку Збройних сил України.

Захід відбувся 6 липня у центрі міста. Про це повідомила волонтерка Катерина Мокренко.

Організатори дуже хвилювалися, щоб усе пройшло гарно, і щоб сподобалося свято

На благодійний захід запросили юного захисника Сашка Лукашука. Йому всього 22 роки, а він уже встиг прийняти своє доросле, виважене і свідоме рішення – йти і захищати свою Вкраїну і нас від ворога. 

Саша підписав контракт і разом з побратимами виконує бойові завдання на Донецькому напрямку. Сашкові дали слово, щоб мати змогу озвучити потребу, яку має його підрозділ на сьогоднішній день. Але почавши говорити, зупинився на півслові від розгубленості…. 

«Ми зробили для себе висновок – воювати, захищати нас хлопці вміють, а просити для себе ні…. Тому Андрій Дем'янчук зробив це за Сашу, і розповів, що хлопцям дуже потрібен MAVIK. І саме в цей момент, до мене підійшла дівчинка, яка назбирала гроші на ЗСУ і вирішила передати їх нам. Я запропонувала їй відразу передати Сашкові, що ми і зробили. І що тут почалося: малята з усіх сторін почали вибігати з натовпу і давати Саші гроші. Дорослі почали нишком втирати сльози, які наверталися від побаченого. Та й Саша сам, видно було, що був приємно вражений, – йдеться в повідомленні. 

Загалом, свято вдалося: талановиті діти запалювали своїми чудовими танцями, тішили нас соловʼїними піснями, випускники виконали дуже чуттєвий танець (це було так символічно, адже навіть під час війни ми продовжуємо жити, творити красу, добро, розвиваємося, і не перестаємо боротися). 

Друзі-переселенці, християни, брати та сестри, тішили добрими піснями, в яких була співзвучна молитва до Господа.

Аніматори не давали сумувати ні дітям ні дорослим. 

А благодійна лотерея розлетілась на ура. З неї виручили 48315 гривень. На барахолці вдалося вторгувати 14110 гривень. З продажу надувних кульок виручили 8257 гривень. Від смаколиків нашого легендарного Кулінбату прийшло 6440 гривень. Невгамовні Пончикісти виручили 7700 гривень.

Будинок дитячої творчості вторгував 2500 гривень. За сорочки, які передала Яна (дівчата, які шиють усе, що просять, в тому числі і форму для хлопців), маємо 3600 гривень. 

Зі скриньок, в які кидали свої донати, нарахували 23367 гривень + 100 доларів. 

Сергій Романюк, який незмінно допомагає, скинув на волонтерський рахунок 2100 гривень. І від Валі та Григорія Самолюків отримали конверт з 10000 гривень. Загальна сума, разом з надходженнями на волонтерський рахунок склала 128080 гривень + 100 доларів.

MAVIK для Сашка уже замовили. Його ціна близько 70000 гривень. 

Залишок коштів, зібраних на святі, докладуть до збору на авто для ще одного захисника Петра Соломʼянюка з села Сильне, який служить на Херсонщині. 

 

 

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром