Головненська «екстренка» отримала санітарний автомобіль

Бригада КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради стала переможцем 10-го чемпіонату України з екстреної медичної допомоги серед 26 команд з усієї України і отримала головний приз – повнопривідний санітарний автомобіль типу С.
Про це інформують у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Санітарний автомобіль КІА, придбаний за підтримки фундації першої леді.
Цей санітарний автомобіль передали бригаді Любомльського відділення екстреної медичної допомоги, пункт ЕМД селища Головне.
Це сучасний повнопривідний реанімобіль, який укомплектований необхідним медичним обладнанням, що дасть можливість надавати екстрену медичну допомогу пацієнтам, згідно із протоколами, в межах обслуговування, в тому числі міжнародного автомобільного пункту контролю через державний кордон України з Польщею.
Читайте також:
- Любомль
У Головному відсвяткували День селища
- Любомль
У Головному відсвяткують День селища: лотерея з поросям та причепом дров серед призів
- Любомль
У Головні відбувся святковий концерт до Дня матері
- Любомль
У Головні місцеві мешканці самотужки відремонтували дорогу
- Любомль
Воїна з селища Головне посмертно нагородили орденом «За мужність»