Поза витратами на оборону, Любомльська громада у 2024 році ремонтувала комунальні дороги

20 Червня 2024, 13:58
Ремонт дороги 449
Ремонт дороги

Начальник ОВА Юрій Погуляйко провів чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», що відбулось у розширеному форматі за участі начальників районних військових адміністрацій. Зокрема, аналізували закупівлі, проведені за перше півріччя поточного року.

Про це інформують у Волинській ОДА.

Загалом в області з початку року на платформі Прозоро опублікували близько 51 тисячі лотів на загальну суму близько дев'ять мільярдів гривень. Тож у розрізі кожного з районів обговорили ті, які мали найбільші суми, або викликали сумніви. Акцент робили на замовниках, які є структурами влади.

У Ковельскому районі на шість місяців 2024 року 53 замовники провели 1016 закупівель. Так, 9,5 мільйона гривень із вільних залишків відповідними закупівлями спрямували на Збройні сили України. Окрім цього, цільовими субвенціями на допомогу військовим спрямували понад 20 мільйонів гривень.

Поза витратами на оборонні сили, Ковельська, Любомльська, Дубівська, Старовижівська та Ратнівська громади ремонтували комунальні дороги. Однак, як відзначила начальниця Ковельської РВА, ситуація дійсно цього вимагала. 

«Першочерговими й основними витратами є допомога нашим військовим. Сподіваюся, що ця тенденція не зміниться. Тим не менш, ми продовжуватимемо контролювати та аналізувати публічні закупівлі», – зазначив Юрій Погуляйко.

Також керівникам та керівницям районів доручили обговорити з головами громад необхідність погодження надання допомоги військовим. Зокрема мова про випадки, коли одне й теж прохання чи потреба виконувалась двічі, бо військові звертались не лише до ОВА, а й до громади.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром