На Любомльщині знайшли собаку з відрубаними кінцівками: її лікують на Київщині

13 Червня 2024, 16:56
Скалічена собака 1234
Скалічена собака

Ще наприкінці березня ковельські зоозахисники отримали повідомлення від переселенців, що проживають у селі Старовойтове, що поряд з міжнародним пунктом пропуску «Ягодин» про те, що вони знайшли в кущах скалічену собаку. 

Про це повідомили на сторінці допомоги безпритульним тваринам kovel.animals.

«Скинули нам відео.... ШОК, просто нерозуміння та шок, злість та розгубленість, це усі емоції, що ми відчули поки везли її у Ковель. А ще не розуміння, які істоти могли це вчинити, за що та навіщо? Невідомо скільки вона там пролежала, не один день, а можливо і тиждень, та все ж дивом вижила. Про її стан навіть писати важко. Ми чудово розуміли, що не зможемо їй надати усю необхідну допомогу, оскільки ні умов для утримання таких тварин, ні можливостей для лікування та реабілітації у Ковелі не має.

І ми звернулися про допомогу до Насті Тихої з Ірпеня. Завдяки їй Афіна (так назвали собачку) жива», – йдеться на повідомленні зоозахисників.

Зоозахисники звертаються до усіх, хто мешкає у Старовойтове та околицях – якщо вам щось відомо про тих садистів що познущалися з собаки – дайте знати, анонімність та винагороду гарантують. 

«Коли мені написали з проханням про допомогу і я відкрила відео, я плакала… Коли мої батьки везли її з Ковеля до Києва, мама плакала... Коли ця собака приїхала в лікарню, над нею плакали лікарі…. Цій собаці, відрубали лапи, хвіст і вирізали на вухах, як мені здається, сердечко…. Це напевно, найтяжчий випадок садизму над твариною що я бачила…», – пише зоозахисниця Анастасія Тиха.

Собаку знайшли у лісі, де вона лежала з оголеними кістками, покинута на смерть після знущань. Зараз вона проходить лікування, її вже зробили декілька операцій по формування культів, далі її чекає протезування. Це величезні кошти, але покинути її зоозахисники не можуть.

В собаки зламана психіка, вона до жаху боїться людей… Відео скаліченої собаки людям зі слабкою психікою краще не дивитися.

Збір на лікування собаки вже закрили.

 

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром