На Любомльщині 12 червня діятимуть графіки відключення світла: як перевірити, коли й де вимикатимуть

12 Червня 2024, 14:52
Вимкнення світла 304
Вимкнення світла

12 червня у Волинській області, й на Любомльщині в тому числі діятимуть графіки погодинного відключення електроенергії.

Національна енергетична компанія «Укренерго» встановила ліміт споживання електричної енергії на території Волинської області з 15:00 до 23:00. Про це повідомили у Волиньобленерго.

«В українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об'єктів магістральних мереж по території України. НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається. ПрАТ «Волиньобленерго» у відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки погодинного відключення по районам обслуговування філій Товариства. Ситуація динамічна - можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему. Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 20-30 хвилин. Таке відхилення пов'язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго», – пояснюють у компанії специфіку відключень.

Графіки погодинного відключення враховують потребу збереження розподілу електричної енергії об’єктам критичної інфраструктури.

Ознайомитись із графіками можна за посиланням, ввівши своє місто, селище чи село та вулицю.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром