У Запільській гімназії відбулася нарада директорів закладів освіти Любомльської громади

12 Червня 2024, 11:56
У Запільській гімназії відбулася нарада директорів закладів освіти Любомльської громади 2256
У Запільській гімназії відбулася нарада директорів закладів освіти Любомльської громади

Коли наступає літо, шкільні коридори затихають, відпочиваючи від шумної дітвори. Але у Запільській гімназії було гучно. 

11 червня тут відбувся семінар керівників закладів освіти Любомльської громади за участю Відділу освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради. Про це інформують у Запільській гімназії.

На зустрічі підбили підсумки роботи 2023-24 навчального року. Робота заходу була досить насиченою, найперше гостей запросив до ранкового кола Захарій Пех, наймолодший учень Запільської гімназії, який своїми привітними побажаннями подарував гостям позитивних емоцій під час роботи семінару. Далі роботу продовжила завідуюча дитячим садочком «Веселка» Тетяна Дидик разом із своїми вихованцями. 

Директор гімназії Микола Загура розповів про роботу закладу, представивши фільм-проєкт «Життя моєї гімназії», який створили учні під його керівництвом. 

А вчителька української мови та літератури Світлана Пасаман провела майстер-клас «Розвиток творчого та логічного мислення за допомогою карт Пассаторе». 

Заступниця директора Ірина Назарук опираючись на тему роботи школи акцентувала, що школа в першу чергу повинна готувати дитину до дорослого життя. Підтвердженням цьому були відеоінтервʼю взяті у випускників школи різних років. 

 

Вся зустріч була оповита ароматом лаванди, який налаштовує на роботу і надихає до звершень.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром