Представники Любомльщини взяли участь у першій освітній резиденції «Цифровізація освіти Волині»

11 Червня 2024, 11:53
Представники Любомльщини взяли участь у першій освітній резиденції «Цифровізація освіти Волині» 112
Представники Любомльщини взяли участь у першій освітній резиденції «Цифровізація освіти Волині»

Директори закладів освіти Любомльської громади Марія Мельниченко, Микола Загура  та головна спеціалістка відділу освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради Наталія Зінчук взяли участь у першій освітній резиденції «Цифровізація освіти Волині».

Захід проводив відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації. Про це інформують у відділі освіти, молоді та спорту Любомльської громади.

Представники Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України докладно розкрили питання, як цифрові навички та сучасна  ІТ-освіта покращують процес навчання та збільшують конкурентоспроможність громадян. 

Спікери заходу Іван Волков та Валерій Кулай презентували нові освітньо інформаційні системи «EDDI» та «SMART школа». 

Результатами їх впровадження поділились директор Красносільського ліцею Володимирецької селищної ради Валерій Дуляницький та вчитель інформатики Хорохоринського ліцею Торчинської ТГ Олександр Добош. Директорка ТОВ "Центр освіти «Оптіма» Ольга Білодід розповіла про досвід організації якісного дистанційного навчання як один із способів подолання освітніх втрат в навчальному процесі.

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024