На Любомльщині 16 травня діятимуть графіки відключення світла: як перевірити, коли й де вимикатимуть

15 Травня 2024, 22:44
Вимкнення світла 2645
Вимкнення світла

У четвер, 16 травня, у Волинській області, й на Любомльщині в тому числі діятимуть графіки погодинного відключення електроенергії.

Національна енергетична компанія «Укренерго» встановила ліміт споживання електричної енергії на території Волинської області на 16 травня з 00:00. Про це повідомили у Волиньобленерго.

«Диспетчер «НЕК «Укренерго» прогнозує дефіцит електроенергії в об’єднаній енергетичній системі на наступний день і повідомляє диспетчеру «Волиньобленерго» обсяг обмежень сьогодні на завтра (мегавати на які потрібно зменшити споживання), що означає надання команди для обленерго про початок застосування черг графіку погодинних вимкнень», – пояснюють у компанії специфіку відключень.

Графіки погодинного відключення враховують потребу збереження розподілу електричної енергії об’єктам критичної інфраструктури.

Ознайомитись із графіками можна за посиланням, ввівши своє місто, селище чи село та вулицю.

«Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у ГПВ на 20-30 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго». Просимо волинян раціонально споживати електроенергію. В енергосистемі України зберігається дефіцит потужності», – зазначають у Волиньобленерго.

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024