Дзюдоїстка з Вишнева стала бронзовою призеркою на Кубку Європи

12:00 22.05.2018
1028

Волинську область представляли дві спортсменки із Любомльщини: Катерина Пилипюк із села Вишнів (в/к 40 кг) та Дарина Ляшук із міста Любомль (в/к 44 кг)

Змагання серед кадетів відбулися у польському місті Бельсько-Бяла 19-20 травня, – пише ІА «Волинські новини».

Бронзову медаль кубку завоювала Катерина Пилипюк, перемігши спочатку польську спортсменку, а потім її співвітчизницю в боротьбі за третє місце. Програла волинянка лише турчанці.

Дарині Ляшук на першу зустріч по жеребкуванню дісталась японка, яка стала чемпіонкою в цій ваговій категорії, а на втішну зустріч наша спорстменка вийшла з француженкою. На жаль, ці дві сутички Дарина програла.

Наразі дівчата залишились у Польщі на тренувальний табір, де відпрацьовують свою майстерність та вчаться новому.