Пішов з життя вчитель Любомльського ліцею

Пішов з життя багаторічний вчитель Любомльського ліцею №2 Богдан Івахів.
Чин похорону відбудеться 20 квітня о 16:00 в церкві Святого Архистратига Михаїла. Про це інформують у Любомльському ліцеї №2.
Богдан Григорович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, відповідальністю, силою духу та наполегливістю, енергійністю, працелюбством.
«Він намагався знайти стежину до кожного серця своїх вихованців, яких розумів і мав їх, як за рідних дітей. Ніколи не рахувався зі своїм часом і здоров’ям. Хотів показати їм усі найвідоміші куточки України. Діти його любили і поважали, ніколи не сміли суперечити. В його серці знаходилось місце для співчуття і доброти кожному, хто був поруч з ним», – йдеться в дописі.
Редакція Район.Любомль висловлює щирі співчуття рідним та близьким педагога. Вічна пам'ять.
Читайте також:
- Спорт
Спортсмен із Любомльщини поїхав на Відкритий Кубок Європи із дзюдо серед дорослих
- Любомль
У Любомлі зібрали комісію з питань захисту прав дитини: які питання вирішили
- Любомль
П'ять діб арешту отримав водій на Любомльщині, у авто якого не виявили противідкатні упори
- Любомль
У Любомлі оштрафували матір, яка не доглядала за власним сином
- Любомль
На 17 тисяч оштрафували чоловіка, який у Старовойтовому їхав п'яний електровелосипедом