Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Екс-начальник Ягодинської митниці напав на патрульних у Ковелі

22:33 13.05.2018
1268

Агресивним водієм, який у Ковелі напав і вдарив патрульного по голові, виявився колишній заступник начальника Ягодинської митниці Анатолій Базярук.

Про це зазначають читачі «Район.Ковель» у коментаторях до відео. Нагадаємо, відео інциденту, який стався 12 травня, опублікувала прес-служба патрульної поліції у Волинській області.

У 2012 році Анатолій Базярук звільнився за власним бажанням після перевірки на митниці. Тоді на митних постах «Ягодин» та «Устилуг» «позбулися» 15 інспекторів і одного начальника відділу. Шестеро людей звільнили за порушення присяги, решта написали заяви за згодою сторін. Їхні махінації розкрила комісія з Києва, яку поміж собою митники називали «похоронною бригадою».

Про це йдеться на сайті «Слово Волині».

Тоді начальник Ягодинської митниці Роман Микитюк розповідав, що звільнення відбулися за результатами київської перевірки, яка працювала на Волині із 1 червня. Комісія оцінювала, як на Волині впроваджують новий Митний кодекс.

«Насамперед перевіряли роботу «зеленого коридору», яким пропускають тих, хто мандрує лише з особистими речами і не везе нічого, що підлягає оподаткуванню», – зауважив начальник Ягодинської митниці.

Зі слів Романа Микитюка, митники, які виявилися нечистими на руку, вигадали цілу схему.

«Інспектори, які оформляли авто, вказували у контрольному талоні не ту кількість осіб, яка їхала у машині і зазначена прикордонниками у системах «Гарт» та «Аркан». Це виглядало так: якщо в`їжджала одна людина, то у контрольному талоні виправляли на сім. Тож машиною можна було перевезти усемеро більше товару для власного користування, ніж дозволено за новим Митним кодексом. Норма на одну людину – 50 кілограмів, а у грошах не більше, ніж на 500 євро», – каже Роман Микитюк.

У такий спосіб митники допомагали громадянам ухилятися від сплати податків.

«Порушників вдалося виявити завдяки комп`ютерній системі опрацювання даних. Окрім того, кожен випадок, а це не один і не два, ми вивчали по відеоматеріалах. На сьогодні лише у пункті пропуску «Ягодин» стоїть понад дві сотні камер. До речі, там було найменше порушень і звільнили лише чотири інспектори. Всі інші – працювали на «Устилузі». До речі, через цей митний пост пропускають лише 300 авто, а через «Ягодин» – три тисячі», – зауважив співрозмовник.

Після перевірки написав заяву й Анатолій Базярук, який до призначення Микитюка дев`ять місяців був виконувачем обов`язків начальника Ягодинської митниці.

«Він, очолюючи на «Устилузі» відділ, фактично керував цією схемою. Саме його підлеглі вчинили найбільше порушень. Проте його не звільняли, він на емоціях пішов сам», – каже Роман Микитюк.

;
Коментарі

Прикордонник

22:54 14.05.2018

Це той Микитюк чиї кукурузники літали човниками через кордон поки не попадали

ветеран пв

08:15 15.05.2018

зараз перейшли на нову схему,засилаються дрг,форсують буг

25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин