Любомльчанин став призером Чемпіонату України з дзюдо

Олексій Чунь, Ілля Жарінов та Олег Максимович 1646
Олексій Чунь, Ілля Жарінов та Олег Максимович

У Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років.

На татамі 23 лютого вийшли понад 800 дзюдоїстів з усіх регіонів України. Про це інформують у відділі освіти, молоді та спорту Любомльської громади.

Волинську область у своїх категоріях представляли дзюдоїсти Любомльської громади Кіра Трофімук, Ілля Жарінов, Артем Півнюк, Орест Семенович.

В напруженій боротьбі, в категорії 60 кілограмів де брали участь понад 65 учасників, проявивши найкращі якості та професійні навички дзюдоїста, срібним призером чемпіонату України серед кадетів до 18 років став Ілля Жарінов – вихованець Любомльської ДЮСШ.  Тренували спортсмена Олексій Чунь та Ніна Салуха.

Проявивши силу волі до перемоги, 7 місце зайняв Орест Семенович, вигравши п'ять сутичок із семи.

Кіра Трофімук та Артем Півнюк набралися дорогоцінного досвіду, який допоможе в наступних звершеннях.