Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Дітей навчатимуть, що одностатеві стосунки – це норма, або чого чекати від нового Плану Кабінету Міністрів», - шачанин Іван Артимук

15:07 13.04.2018
978

Християни-баптисти просять підтримати петицію «Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей». Її суть озвучив у своєму листі шачанин Іван Артимук на сайті Район.Шацьк. Лист подаємо без змін.

«23 листопада 2015 р Кабінет Міністрів України затвердив «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» № 1393-р. (далі План), який, зокрема, передбачає легалізацію так званого цивільного партнерства для одностатевих пар, всиновлення дітей трансґендерними людьми, впровадження у навчальний та виховний процес тем про одностатеві стосунки як норму сексуальної поведінки, проведення так званих «маршів рівності» та інших видів пропаганди гомосексуалізму за державної підтримки, надання права бути донорами крові людям із різними формами ризикованої поведінки тощо.

Також у 2015 році Верховною Радою України були внесені зміни до Кодексу законів про працю. Була встановлена пряма дискримінація людей і роботодавців (у тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, які ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації.

Для того, аби унеможливити реалізацію плану, християни створили петицію до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів. Аби петицію розглянули з 24 січня до 24 квітня потрібно набрати 25 тисяч підписів. Петиція до Верховної Ради уже набрала більше 26 тисяч голосів.

На офіційному сайті Верховної Ради України є розпорядження Кабінету Міністрів України (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1393-2015-%D1%80), що зобов'язує міністерства та інші державні органи виконувати план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/file/text/54/f451893n22.zip).

В цьому плані є багато правильного, але він передбачає, зокрема, таке:

1. Зміни в системі освіти. Дітей будуть навчати, що одностатевий спосіб життя – це норма (стаття 102, пункт 3).
2. Використання засобів масової інформації для пропаганди гомосексуалізму (стаття 102, пункт 4).
3. Легалізація цивільного партнерства для одностатевих пар (стаття 105, пункт 6).
4. Дозвіл трансгендерам усиновлювати дітей (стаття 105, пункт 7).
5. Надання права бути донорами крові проституткам, гомосексуалістам, наркоманам (стаття 105, пункт 11).

Вищевказаний план дій вже реалізується в Україні. Гомосексуалізм цілеспрямовано пропагується.

В минулому до цього явища ставилися надзвичайно негативно і називали содомією відповідно до біблійної історії про Содом і Гоморру. Ще в ХХ столітті гомосексуалізм лікували як захворювання в психіатричних лікарнях.

В ліберальній США до 60-х років гомосексуалістів вважали неблагонадійними та інколи спецслужби проводили за ними спостереження. В гітлерівській Німеччині «голубі» підлягали знищенню так само, як євреї, цигани і психічно хворі.

В СРСР за це була стаття – «за мужолозтво» – у вигляді тюремного покарання. В багатьох країнах світу це різко негативне відношення не змінилося і досі.

Помилково вважати, що це питання не торкнеться особисто нас і один голос не має значення. Від нашого вибору сьогодні залежить майбутнє України, інституту сім’ї і те, хто стане взірцем після нас, хто виховуватиме дітей-сиріт, хто буде займати керівні посади у державі, обслуговуванні тощо. Не важлива ваша релійна приналежність, соціальний стан чи вік.

Ми мусимо не допустити руйнації сім’ї та знищення сімейних ціностей. Ми не можемо дозволити узаконити неприродніх сексуальних стосунків».

Підписати петиції можна тут: https://itd.rada.gov.ua/services/Petitions/

https://petition.president.gov.ua

Іван Артимук

;
Коментарі
26 вересня
Вчора
24.09.2018
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин