Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Полапівської школі психологи та соцпедагоги обмінювалися досвідом

09:00 04.04.2018
1190

Практичний психолог Полапівської ЗОШ І-ІІІ ст. Олена Олександрівна Лукашук провела заняття з елементами тренінгу для учнів 8 класу на тему: «Формування комунікативних навичок спілкування».

Діти, під керівництвом психолога, знайомилися з терміном спілкування, видами спілкування, вчилися секретам спілкування, – йдеться на сайті відділу освіти.

Працюючи в групах, учні будували «Вавілонську вежу» спілкуючись лише невербальним способом, шукали спільні та відмінні риси характеру у своїх однокласників, ділилися враженнями та відчуттями, створювали «Колаж побажань».

Методист РМК Валентина Трач ознайомила учасників районного семінару з методичними рекомендаціями щодо роботи фахівців психологічної служби по формуванню навичок ефективного спілкування.

Вона наголосила, що спілкування – це взаємодія людей і спілкуючись, ми передаємо одне одному знання, досвід, обмінюємось думками і враженнями, ділимося почуттями, відкриваємо інших і при цьому пізнаємо себе. Тому так важливо у школі навчити дітей мистецтву спілкування.

Валентина Петрівна провела тестування з психологами на вміння спілкуватись, залучила їх до виконання ряду вправ: «Двоє з однією ручкою», «Компліменти», «Побачення», «Несподівана картина».

Працюючи в групах, психологи ділилися думками з приводу того, що для них означає спілкування; вчилися зрозуміти одне одного спілкуючись невербально та створюючи спільні малюнки; обговорювали правила ефективного спілкування.

На семінарі аналізувались питання атестації фахівців психологів, підготовки до виїзного засідання обласної ПМПК та робота із старшокласниками по підготовці до ДПА та ЗНО.

Коментарі
21 серпня
Вчора
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин