В інтернеті гуляє відео, як на автозаправці у Вишневі водій-порушник вдарив патрульного

20 Березня 2018, 17:21
6462

На автодорозі Київ-Ковель-Ягодин на автозаправці екіпаж ковельських патрульних зупинив авто за порушення правил дорожнього руху, а саме, на передньому сидінні, біля водія, сиділа малолітня дитина.

Відео з місця події опублікували у Youtube на каналі «POLICE CONTROL».

Нагадаємо, інцидент трапився ще 26 лютого. 31-річний водій агресивно відреагував на зауваження полісменів, відмовився показувати документи і одразу зателефонував на 102, поскаржившись на дії поліцейських,

Після цього він продовжив вчиняти агресивні дії щодо патрульних, шарпав за формений одяг, вживав нецензурну лайку. Водій всіляко провокував патрульних та завдав одному з інспекторів тілесних ушкоджень в обличчя. 

Врешті, чоловік отримав від патрульних постанову за порушення ПДР та два протоколи (дрібне хуліганство і злісна непокора правоохоронцям).

За інформацією Ковельського відділу поліції, щодо інциденту вже відкрито кримінальне провадження.

Це перший випадок, від часу запуску Патрульної поліції Ковеля, коли порушник завдав інспектору тілесних ушкоджень і може отримати за це кримінал.

Коментарі
20 Березня 2018, 19:46
Дорогі журналісти, ви спочатку подивіться відео а тоді пишіть статтю. Там чітко видно що полісмен, перевищує службові повноваження. Набрали бидла яке не може два слова зв'язати. Краще б держава ці гроші які витратила на дорогий одяг і на машини віддала на дитячі будинки або дітям інвалідам. Але звичайно його відмажуть "молодець" полісмен бий людей кропи їх тереном...
20 Березня 2018, 20:47
Водій сто відсотків правий... Його вимоги законні... А цих працівників поліції вже необхідно звільнити... Хто і що їх навчали... Соромно, що у нас така поліція... А нормальні громадяни, з вищою освітою, які хочуть працювати в поліції не проходять по конкурсу... Жах....
20 Березня 2018, 20:50
А чому поліцейський не роз"яснив, що правопорушник має право на захист згідно ст. 268 КУпАП та в які терміни та кому має право оскаржити постанову...
20 Березня 2018, 20:57
Шановні журналісти... Чистий кримінал в діях патрульного поліцейського... Де прокуратура...
20 Березня 2018, 21:04
це наши щири украинци
20 Березня 2018, 22:44
С мусорами нада дружить
21 Березня 2018, 00:02
водій - не прав .... всі ми побачили що він провокував поліцейських
21 Березня 2018, 01:40
Своє право то сьогодні це провокація
21 Березня 2018, 02:46
Не поліція, а бидлота. Ні честі, ні совісті
21 Березня 2018, 09:32
таких мусоров стріляти треба.
21 Березня 2018, 11:22
Не поліція, а бидлота. Ні честі, ні совісті.<br/>таких мусоров стріляти треба.
21 Березня 2018, 11:22
Народ, ви не праві, якщо не знаєте, то не пишіть. Цього водія - ще того придурка Гуменчука з села Куснище - потрібно ще не так бити, що скотина знало своє місце. Він настільки вже оОФІГЄЛ, що то просто піпец. На нього майже щомісяця складають протоколи про різні правопорушення, навіть кримінал був нещодавно. Таких паскуд треба піз..ти щоб на сраку не могло сісти.
21 Березня 2018, 11:27
Підтримую Степана, мало Гуменчуку всипали. трохи менше буде блатувати, смаркач засра..ий
21 Березня 2018, 11:36
Якщо людина знає права і законодавство, вона повинна захищатись... Має повне право, передбачене конституцією та законами України... А те, чи блатує чи ні, не нам вирішувати... Гуменчук правий, треба його підтримувати... А нова поліція що робить, чим хвалиться... Подивіться телебачення, коли чоловік в&quot;їхав в ямку, залитою водою, яку не полагодили дорожники, то на нього поліція ще й склала протокол... А поліція звітує, скільки склали протоколів про керування транспортними засобами без ременя безпеки... Стидно... Нехай краще злочини рокривають і хваляться, а тоо скільки нерозкритих крадіжок, розбоїв, грабежів... Де ці стражі порядку...
21 Березня 2018, 16:29
На відео від початку видно, що на запитання того водія поліцейський не адекватно реагує - ігнорує запитання, світить в очі. Потім він порушуючи правила сам відкриває дверці машини водія. Далі видно, як штурхає, захоплює руки водія і б'є ногами. Також він безпідставно бризнув балончиком в обличчя. <br/>Із середини відео видно, як вони вже б'ються і поліцейські вдвох луплять водія і перший з них бризкає балончиком. Поліцейські постійно провокували водія на опір. Загалом вони обоє перевищили службове становище, за що має бути покарання 5-10 років ув'язнення відповідно до ККУ.
21 Березня 2018, 17:56
Гумен це невихована бикота, це знають всі в районі, а мєнти робили свою роботу.Якби Гуменчук не бикував то б і неполучив. Бидло потрібно вчити!Впевнений що гумнюку з Куснищ ще і в суді 15 суток дадуть, відео підтверджує що він не правий
21 Березня 2018, 18:16
Дорогенькі підписники, мабуть ви тупі... Не бидлота Гуменчук... Він правий... В законі прямо записано, як розглядається адмінка...Стаття 278. Підготовка до розгляду справи про адміністративне правопорушення<br/><br/>Орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання:<br/><br/>1) чи належить до його компетенції розгляд даної справи;<br/><br/>2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення;<br/><br/>3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду;<br/><br/>4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали;<br/><br/>5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.<br/><br/>Стаття 279. Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення<br/>Розгляд справи розпочинається з оголошення складу колегіального органу або представлення посадової особи, яка розглядає дану справу.<br/><br/>Головуючий на засіданні колегіального органу або посадова особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання.
21 Березня 2018, 20:33
Попели б на мене...
22 Березня 2018, 12:52
Не розумію чому ті двоє хлопців стояло потрібно було гасити двох півнів завафленних!!!
22 Березня 2018, 22:16
Ті двоє стояли, бо бачили, що водій х#р є#аний, сам почав ви#обуватись і перший вдарив поліцейського. Тому і отримав по заслугам. І хай водія посадять на#єр за такі дії. І на майбутнє буде уроком для всі громадян! А то о#уїли вже, бити мєнтов. На старого б так замахнувся! Пост скриптом, я свідок тієї події, водятел ур#д і він не правий!
27 Березня 2018, 15:04
такий кіпіш з-за такої фігні.Буденщина....у києві.Подумаєш,ще на одного мажора буде меньше.У куснищах.