єЧерга «Ягодин – Дорогуськ»: усі вантажівки можуть проїхати лише за попереднім записом на загальних підставах

18 Березня 2023, 10:01
єЧерга «Ягодин – Дорогуськ»: усі вантажівки можуть проїхати лише за попереднім записом на загальних підставах 519
єЧерга «Ягодин – Дорогуськ»: усі вантажівки можуть проїхати лише за попереднім записом на загальних підставах

За 10 днів усі порожні вантажні автомобілі в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» можуть перетнути кордон лише на загальних підставах за записом на сайті echerha.gov.ua.

Про це інформують в Укртрансбезпеці.

Уточнені умови проїзду – пропозиція українських експортерів, мета якої збільшення кількості транспортних засобів, які із вантажами перетинають українсько-польський кордон.

Механізм пропуску погоджено з представниками прикордонної служби України та Польщі.

Наразі у загальній електронній черзі перетину кордону в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» записані 3362 транспортних засобів. Орієнтовний час очікування на перетин кордону складає понад 6 днів.

Як альтернативний маршрут, перевізники можуть обрати пункт пропуску «Устилуг – Зосін». Цей пункт, окрім пропуску легкового автотранспорту, пасажирських автобусів, працює на пропуск порожніх вантажівок понад 7,5 тонн.

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною службою з безпеки на транспорті, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури, Державною митною службою та Державною прикордонною службою за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Коментар
23/03/2023 Середа
22.03.2023