На Любомльщині відбувся благодійний турнір з мініфутболу

23 Січня 2023, 13:17
Мініфутбол 550
Мініфутбол

На Любомльщині відбувся благодійний турнір на Кубок президента СК «Нива» з мініфутболу.

Поборотися за трофей зголосилися десять команд, які на першому етапі змагалися за коловою системою у двох групах, по дві кращі з кожної виходили до півфіналу. Про це інформує Наше життя.

Перша група грала на майданчику селища Головне. Тут за вихід до наступного етапу боролися дві місцеві команди — СК «Головно» та «Головно U-18», «Легіон Бора» (Любомль), «Нива U -18» (Згорани), «Смідинські вовки».

У другій групі на майдачнику біля Любомльського ліцею № 2 змагалися: згоранські «Нива», СК «Літос» і «Байрактар», любомльський «Ветеран» та «Любомль U-16».

У півфіналі «Легіон Бора» переміг «Байрактар» 2:1, а «Ветеран» виграв у «Смідинських вовків» 5:1. У матчі за третє місце «Байрактар» переграв «Смідинських вовків» 3:2, а у вирішальній зустрічі «Легіон Бора» переміг команду «Ветеран» 2:1.

Окрім переможців і призерів турніру, було відзначено кращих у різних номінаціях. Загалом на потреби ЗСУ під час турніру зібрали понад 10 тисяч гривень.