Представники Любомльщини взяли участь у VІІ фізкультурно-оздоровому фестивалі

27 Листопада 2022, 14:30
Відбувся VІІ фізкультурно-оздоровчий фестиваль «На крилах віри» 675
Відбувся VІІ фізкультурно-оздоровчий фестиваль «На крилах віри»

Цьогоріч VІІ фізкультурно-оздоровчий фестиваль «На крилах віри» серед осіб з інвалідністю відбувся у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні.

Учасники змагалися у чотирьох видах спорту: боча, дартс, кеглі та корнхол. Про це інформують у Центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт". Волинь.

У змаганнях брали участь спортсмени з міст Ковеля та Луцька, Горохівської, Ківерцівської, Любешівської, Любомльської, Маневицької, Ратнівської, Рожищенської, Сереховичівської, Турійської, Цуманської територіальних громад та Луцького геріатричного пансіонату.

На офіційному відкритті були присутні: начальник Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук, начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Віктор Галан-Влащук, голова громадської організації "ІНВАВОЛИНЬ" Валерій Бакаєвич.

«Обов'язково маємо пам'ятати і вшанувати тих, завдяки кому ми маємо можливість брати участь у різноманітних заходах і просто жити - наші збройні сили України. Нехай і надалі вони продовжують гідно обороняти кожного з нас і тримати збройний фронт на Сході і Півночі нашої країни. Також у цей день ми вшановуємо пам'ять тих, хто поліг під час трьох Голодоморів, під час тотального винищення української нації», – про це нагадав Олександр Хвіщук.

Свою подяку та підтримку організаціям, які влаштовують подібні змагання висловив Віктор Галан-Влащук.

«Хочу відзначити наші громадські організації, які активно беруть участь у таких заходах. Завдяки вашим рушійним силам, ви створюєте безбар'єрний простір в нашому суспільстві, досягаєте великих досягнень та вершин. Ви боретесь за доступність для кожної особи з інвалідністю і впливаєте на рішення органів виконавчої та законодавчої влади. Якби не ви, на жаль, ми б не могли сьогодні проводити змагання у таких чудових комплексах», – сказав Віктор Галан-Влащук.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023
07.02.2023