Представники Любомльщини стали призерами змагань у Луцьку

27 Листопада 2022, 09:50
Руслан Гіль 638
Руслан Гіль

З нагоди Дня працівників сільського господарства громадська організація «Волинська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» організувала чемпіонат з настільного тенісу, дартсу, шахів та шашок.

Про це інформує Наше життя.

Змагання відбулися у Луцьку. До спортивного дійства долучилися і представники Любомльської громади. Позмагатися за першість до обласного центру прибуло 16 команд (міських, селищних та сільських територіальних громад). Наші спортсмени виступили досить вдало та не залишилися без нагород.

Зокрема, третє місце у змаганнях з настільного тенісу посів Олексій Чунь, а Руслан став переможцем у змаганнях з дартсу. Завдяки такому результату любомльська команда з дартсу теж стала першою. До речі, Руслан, який на подібних спортивних заходах перемагав вже не раз, встановив особистий рекорд, набравши 84 очка зі 100 можливих.