Внаслідок аварії загинув офіцер поліції з Любомльщини

28 Липня 2022, 16:44
Ігор Мороз 3837
Ігор Мороз

27 липня під час виконання службових обов’язків, внаслідок ДТП, загинув дільничний офіцер Ковельського районного управління поліції Ігор Володимирович Мороз.

Поліцейському було лише 40 років. Без батька залишилось двоє неповнолітніх дітей, повідомляє поліція Волині.

Із власних джерел Район.Любомль стало відомо, що Ігор Мороз є уродженцем селища Головне однойменної громади на Любомльщині.

«Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким! Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами. Світла пам’ять загиблому!» – йдеться у повідомленні.

 

Коментар
18/04/2025 П'ятниця
18.04.2025
17.04.2025

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися