Prozorro, чи не прозоро: скільки коштує тонна торфобрикету для школи-інтернат та профліцею

12 Січня 2018, 14:26
5996

Депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський поцікавився, хто з керівників обласних комунальних установ дбає за економію бюджетних коштів при оплаті за енергоносії.

Відповідно направив депутатське звернення начальнику управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмилі Плахотній, – пише Район.Рожище, посилаючись на допис депутата в соціальній мережі Facebook.

Депутатське звернення начальнику управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмилі Плахотній.
Депутатське звернення начальнику управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмилі Плахотній.

Подаємо допис без змін:

 «Хто з керівників обласних комунальних установ як дбає за економію бюджетних коштів при оплаті за енергоносії? З відповіді на моє депутатське звернення від управління освіти та науки облдержадміністрації випливають дуже цікаві факти. Ціна за одиницю однорідних джерел енергії в різних установах подекуди відрізняється в рази.

З відповіді на депутатське звернення від управління освіти та науки ОДА випливають дуже цікаві факти.
З відповіді на депутатське звернення від управління освіти та науки ОДА випливають дуже цікаві факти.

Так тонна вугілля, закупленого Головненською спеціальною школою-інтернат коштує 1340,67 гривень, Любомльським професійним ліцеєм – 1580,22 гривні.

Читайте також: У Головні горів інтернат, у Бережцях – сіно.

Чим ближче до Львівсько-Волинського вугільного басейну, тим воно дорожче. Локачинська філія Оваднівського професійного ліцею закупила вугілля за ціною 2200 гривень за тону, а Володимир-Волинське ВПУ, аж за 3000 гривень, певно це вугілля не місцеве, а з Південної Африки.

Тонна брикету Колківському училищу вартувала 500 гривень (мабуть, по-земляцьки), а вже Волинському обласному ліцею і Рожищенському навчально-реабілітаційному центру більше 1100 гривень!

Щодо централізованого опалення, то різниця в оплаті в різних закладах сягає до 1000 гривень.

Буду пропонувати своїм колегам, щоб на профільних комісіях заслухати керівників освітніх закладів Волині, аби вони розказали, як і в кого проводять закупівлю енергоносіїв, з «Прозорро» чи не прозоро... Думаю буде цікаво всім.

Енергоощадність – це не лише заміна вікон і дверей та переобладнання котелень, їх здача в оренду і переведення з газу на інші види палива. Та чи є від цього реальна економія, чи навпаки – для окремих осіб спосіб наживи? Зрештою аналізуйте!», – пише Михайло Імберовський та додає отриману інформацію.





Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром