«Ягодин»: учасників акції протесту так ніхто й не почув

10 Січня 2018, 19:45
4868 Джерело: pravda.lutsk.ua

Весь день за правопорядком слідкувало понад 40 поліцейських. Вони показували водіям легкових автомобілів, як об’їхати мітингувальників і безперешкодно виїхати з митниці, або заїхати.

У середу, 10 січня, з 9.00 до 17.00 тривало блокування дороги до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин».

Читайте також: Як контрабандисти перевозять сигарети у потязі «Ковель-Хелм»

Заручниками ситуації знову стали водії вантажівок, які терпляче чекали, коли їх почнуть пропускати. Рейсові автобуси міжнародного та міського сполучення курсували згідно своїх графіків, їх пропускали.

Як інформує «Конкурент», керівник сектору комунікації ГУНП у Волинській області Віктор Гомоль розповів, що під час акції протесту ніяких порушень не зафіксували.

Мітингувальники повідомили, що на цьому не зупинятимуться. Уже 22 січня, у День Соборності України, вони планують повторити акцію протесту і знову заблокувати міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ягодин».

До речі, з власних джерел Району.Любомль стало відомо, що мітингувальникам платили по 200 гривень за те, що вони весь день ходили з плакатами по дорозі. Напрошується питання: хто в цьому зацікавлений?

Нагадаємо: 7 грудня Верховна Рада внесла поправки до Митного кодексу, якими обмежила безмитне ввезення товарів через кордон.

Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в’їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. За більш частого в’їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Коментарі
10 Січня 2018, 22:56
Кордон, ви вже чутки збираєте, типу баба бабі сказала. Ганьба.
10 Січня 2018, 23:04
Дурню, ти хоча б дивився який сайт читаєш а тоді коментуй
11 Січня 2018, 02:45
ми хочемо,щоб прибрали ОДНУ норму цьго закону,яка протиречить сама собі-бути відсутнім в Україні на протязі 24 г.Приберіть -і будете мати спокій.І ,якщо це можливо,оприлюдніть прізвище придурка,який подав цю норму.
11 Січня 2018, 03:13
Подаємо в суд за наклеп про 200 грн
11 Січня 2018, 04:27
Хто з депутатів ВР подав таку пропозицію внести таку поправку, цікаво? Мабудь він в цьому зацікавлений дуже?! Люди мають знати своїх добродіїв!!!
11 Січня 2018, 10:25
там головний придурок це ніна дженіна
11 Січня 2018, 10:55
Хто пише такі дурниці.
11 Січня 2018, 10:57
Влада придумує дурнуваті закони і змушує людей мавчки виконувати ці закони.
11 Січня 2018, 15:56
Люди з тим законом ви собі не холодильника,не пралки нічого не перевезете,якщо не перебуватимете в Польщі 24 год!!!!Тому ми будемо стояти до останнього,щоб нас почули!!!!!
11 Січня 2018, 16:09
Закон подав голова фракції Народний фронт Бурбак в яку входить і депутат Гузь
11 Січня 2018, 22:29
Дурний тебе, Борю, піп хрестив! А гроші платили! Боюся, що ти підсцикуєш, бо мабуть до цього причетний.
12 Січня 2018, 00:20
Які 200 грн давали,такій брєд вже пишуть,аж протівно читати
12 Січня 2018, 00:26
Автор Були ваші з Любомля теж!!! Запитай їх чи їм хтось платив!! А не сциш дивитись їм в очі!!!Ходиш перебіжками...
12 Січня 2018, 02:03
Я находилася як дурна, сьогодні з ліжка не можу встати - і ви хочете сказати що це за 200 гривень!!!! Хлопці - та я ще б комусь заплатила 300 гривень щоб мене там носили або хочаб на велосипеді возили. Я на дорогу і на каву чай більше витратила чим 200. Не займайтеся плітками - майте собі ціну журналісти та кореспонденти, то може підете вверх, а так будете до пенсії по Любомлях сидіти.
12 Січня 2018, 02:48
Шановний &quot;журналіст&quot; який написав дану статтю явно не Журналіст, а проста шестерня у бюрократичному механізмі нашої влади. Що прикажуть, те й напишуть.<br/>Нажаль, стаття написана неграмотно і явно без професійного підходу, бо допустити такі помилки журналістові - неприпустимо. Суть помилок в тому, що відбулися зміни до Податкового кодексу, а не Митного. <br/>І не відбулося обмеження безМИТНОГО ввезення товарів. Мито й надалі не платиться, навіть при порушенні 72 і 24 годин разом (до 50 кг і 500 євро). А от ПДВ оплачується, все що вище 50 євро і 50 кг.<br/>Замовлена стаття і вигадані джерела - ось що перше спадає на думку. Хоча можливо це звичайний тролінг - для залучення аудиторії і підняття популярності сайту. <br/>В будь-якому випадку мені Вас шкода.<br/>Ах так, і ще одне...200 грн зараз це не гроші і за них ніхто не буде навіть дупу піднімати. Не те щоб круги намотувати в невеликий, але все-таки мороз.
12 Січня 2018, 06:40
КАЖУТЬ ДЕХТО З АКТИВУ ОТРИМАВ ПО 400 ГРИВЕНЬ
12 Січня 2018, 20:18
А ще кажуть, що Цой - живий!)))
13 Січня 2018, 05:08
цой там де і цьось.
14 Січня 2018, 02:05
ПЕРЕКРИТИ НА ЦІЛИЙ ТИЖДЕНЬ
29 Січня 2018, 20:17
Перед тим як таку дурню писати треба добре подумати яким боком вона може тим журналістам вилісти.Якщо все писати що сорока на хвості принесла, то що це за журналісти?Треба було підняти свої дупи приїхати тай побачити як там саме все відбувалось.Приходили на мітинг чотири жіночки сказали якщо нам заплатите по 200гривень то будемо ходити по пішоходному, їх швидко прогнала обклавши трохповерховими матами.Можей і вони такі плітки розпустили обідившись що їм не заплатили.