стрічка

Розшукали 16-річну дівчину, яка не доїхала на навчання у школу на Любомльщині

28 Січня 2022, 11:03
Розшукали 16-річну дівчину, яка не доїхала на навчання у школу на Любомльщині 3277
Розшукали 16-річну дівчину, яка не доїхала на навчання у школу на Любомльщині

Її цілою і неушкодженою доставили до навчального закладу у селищі Головне однойменної громади та передали адміністрації.

Ще 24 січня дівчина повинна була приїхати з села Кам’янка в Головне до ліцею. Про це інформують у поліції Волині.

Однак за місцем призначення вона не з’явилась, тож поліція розпочала пошуки.

«Спочатку розшукували дівчину в Ковельському районі. Потім надійшла інформація, що вона може перебувати на Житомирщині, тож відправились на пошуки туди», - розповів заступник начальника відділу кримінальної поліції Ковельського РУП Андрій Заньчук.

Поліцейські опрацьовували кожне повідомлення, опитували місцевих мешканців, під'єднати на допомогу профільні служби та житомирських колег.

«Дехто говорив, що бачив дівчину, схожу за описом. Ми відпрацьовували так звані «притони», де збирається молодь, обходили будинки кожного села – і так майже дві доби», - говорить офіцер.

27 січня дівчину знайшли за однією з адрес, де проживали заготівельники лісу. Ті повідомили, що дівчина прибилась до них і сказала, що може допомагати, бо хоче заробити грошей. 

Неповнолітню правоохоронці забрали і доставили в Ковельське РУП, звідки поліцейський офіцер громади привіз її в навчальний заклад.

З матір’ю провели профілактичну бесіду, адже, зі слів дівчини, саме через сварку з нею вона вирішила втекти. Вирішується питання про притягнення її до відповідальності.

З юнкою нині все добре.

Коментар
17/05/2022 Вівторок
17.05.2022
16.05.2022