Лише двоє із п’яти кандидатів на голову Любомльської ОТГ взяли участь у теледебатах

25 Жовтня 2017, 13:43
5295

У «прямому» ефірі голова районної ради Микола Сушик та депутат міської ради Леонід Богдан висловили плани й ідеї, з якими йдуть на вибори.

29 жовтня у 19 об’єднаних територіальних громадах області відбудуться перші вибори депутатів місцевих рад, а також відповідних сільських, селищних, міського голів. Серед них і Любомльська ОТГ. Вона єдина з усіх об’єднаних громад – міська, – про це йдеться на сайті НСТРКУ ВРД.

Цікаво, що міського голову і депутатів міської ради обиратимуть і мешканці сіл, які приєдналися до Любомля, тобто усі жителі територіальної об’єднаної громади.

У вівторок, 24 жовтня, кандидати на посаду Любомльського міського голови  взяли участь у теледебатах на телеканалі «Нова Волинь»

 

Коментарі
25 Жовтня 2017, 17:03
Це далеко не дебати, мені було це соромно дивитись, мені соромно за Любомль.
25 Жовтня 2017, 18:11
Льоня! Іди у школи трохи повчись грамоти, кудити лізеш ганьба....
25 Жовтня 2017, 18:13
Яке це позорище Богдан!!! Три слова неможе до купи зв'язати без зошита,прочитати те що Жолоб йому написав неможе!
25 Жовтня 2017, 18:13
Микола! Тебе ще яйцями не закидали, то скоро закидають....
25 Жовтня 2017, 18:16
питання ведучої до Сушика: чому ви вирішили балотуватись на голову Любомльської ОТГ? відповідь: Бо мене туди висунув мій ПОБРАТИМ Духницький
25 Жовтня 2017, 18:18
А взагалі що одне і друге взагалі неорінтуються цифрами в майбутній ОТГ, два неуки
25 Жовтня 2017, 18:31
Хай там що,головне що не побоялись як інші.
25 Жовтня 2017, 18:50
Сушик на голову вищий за Богдана <br/>Три інших кандидати технічні, коли побояялися прийти на ефір
25 Жовтня 2017, 19:00
Сушик такий самий профан як і Богдан тільки говорити навчився. Він каже в питанні розвитку громади &quot;створити якийсь логістичний центр&quot; і не знає шо в Любомлі вже є такий, і взагалі вони одного поля ягоди і це поле - партія &quot;Свобода&quot;. Говорять про такі речі на які (якщо не дай Боже стануть головами громади) впливати взагалі не зможуть. Взяти хоча б прозорість і справедливість в земельних питаннях - вище земельного кодексу не пригнеш, ну хіба даватимуть землю на власний розсуд, але це не законно... Одним словом хто розбирається той зрозуміє!!! Піар і ще раз піар!!!
25 Жовтня 2017, 19:19
Миколо Миколайовичу Ви ж житель с. Масловця, чому не піти у Головненську ОТГ, бо ви занєте, що Вас там не поважають, прописались Ви у брата в недобудованому будинку лише тиждень тому.
25 Жовтня 2017, 19:37
А Ви , Роман Васильович, житель міста Любомля, який хоче і далі керувати в місті, проїгнорували основною подією виборів, телебатами, мабуть побоялися словесної дискусії з своїми суперниками<br/>В америці, після такого казусу, нетільки виборці, але й прихильники б відвернулися
25 Жовтня 2017, 19:56
Якщо Ви уважно і з початку дивились теледебати, то повинні би почути ведучу дебатів, яка сказала що Куць А. та Самойліч О. відмовились від дебатів, а діючий міський голова Ролман Васильович у відрядженні на конференції в м.Києві про що письмово повідомив телебачення.
25 Жовтня 2017, 21:12
Мудро відмовився
25 Жовтня 2017, 21:21
Героїв писати тут багато, а там в прямому ефірі спробуйте. Слабо? ці двоє хоч не злякалися, а мер побоявся і спеціально знайшов причину, щоб уникнути дебатів.
25 Жовтня 2017, 21:42
Правильно зробив Ющук що непоїхав,немає йому там робити з тими недосвідченими тупо рилими націоналістами
25 Жовтня 2017, 23:44
З жінками кандидатами все й так зрозуміло, Ющук злякався, Богдану ще практикувати, а Сущик на посаді вчився переливати з пустого в порожнє.
25 Жовтня 2017, 23:48
Люди, як ви можете таке писати. Теперішній міський голова забоявся туди іти, а вони двоє ні. Ви навіть не досягли того, що досягли вони. Вам легко сидіти і коментувати всіх, а якби поставити вас на їхнє місце, виступили не краще!!!!!!
26 Жовтня 2017, 00:00
А ті хто пише, що Ющук правильно зробив, що не прийшов задумайтесь чи потрібен нам мер, який боїться заради свого міста виступити перед камерою
26 Жовтня 2017, 00:20
Хто такий Ющук без Мохнюків?????
26 Жовтня 2017, 00:24
Задумайтесь! Чи потрібен нам мер який заради власного міста не може виступити перед камерами?
26 Жовтня 2017, 00:29
Богдан СУПЕР всі інші віддихайте
26 Жовтня 2017, 00:52
А таких як Сушик і Богдан туда не запрошують їхній удєл тєлєдебати на волиньському ТВ)))))
26 Жовтня 2017, 02:37
Мер ти програв сушику і навіть богдану... Рома втікай з міста...
26 Жовтня 2017, 06:41
Дебати ніякі,як і кандидати які були присутні ,люди задумайтеся перед тим ніж ставити галочку
26 Жовтня 2017, 06:54
Ющук виграє вибори 100% в данний час йому рівних немає! Це найкращий вибір буде для всієї громади вцілому. Всі інші кандидати технічні в тому числі Сушик(розкрутка партії перед виборами ВР в 2019 році) , ЮЩУК набере голосів більше ніж всі інші разом !
26 Жовтня 2017, 07:38
Сушик вже ділить посади пропонував Куць і Самойліч роботу в разі перемоги. Сміх тай годі(:
26 Жовтня 2017, 07:42
Також Почапам пообіцяв побудувати дорогу,люди неведіться на цього популіста-націоналіста за 4 роки перебуваючи головою райраді він в своєму рідному селі не побудував дороги.... сміх тай годі(:
26 Жовтня 2017, 07:44
сьогодні з своїм підшефним Дибелем їде в Куснища знову буде вішати лапшу,запасайтесь виделками
26 Жовтня 2017, 09:03
Не пишіть дурниць! Нинішній мер дійсно був в Києві, я перевірив! Це зробити легко. А виступати публічно він 100 відсотків не боїться. З усією поваги до пана Богдана та Сушика вони Роману Ющуку не конкуренти, -це знають всі. Вибори він виграє з великим відривом, але вороги і тоді не замовкнуть.
26 Жовтня 2017, 11:20
Хто такий Ющук без тих ділків як Курило, Мохнюки і т.д.? Всі вони кришують того мера, а він їм дороги майже не до самого порогу робить. Якби не вони, ніякого крісла мера йому не бачити!
26 Жовтня 2017, 13:02
Значить добре тоді що мер будує дороги ,я надіюсь де побудувались дороги теж люди живуть,мене влаштовує що по місту будуються дороги
26 Жовтня 2017, 13:06
Також добавлю після цих виборів Ющук Роман надіюсь буде працювати в такому ж дусі,дякую йому особисто за все зроблене під час його каденції!
26 Жовтня 2017, 13:09
Роман Васильович непереживайте ви виграєте,як говорив мій знайомий: собака лає а караван іде!
26 Жовтня 2017, 13:38
Роман Васильович взагалі не хоче йти на вибори,невже ви не розумієте?, у нього вже немає сил боротись з тими бандитами(не дають видихнути).тиск неймовірний. А за все треба роплачуватись, став мером, віддавай належне купці людей... та й не його це, добре, що всю роботу Микола робит та й відгавкується від усіх. молодець!
26 Жовтня 2017, 15:45
Перестань курити, тоді &quot;попустить&quot; і тверезо оціниш, кому немає рівних.
26 Жовтня 2017, 16:24
Сушик і Богдан ще не доросли до того щоб Ющук з ними в дебатах виступав
26 Жовтня 2017, 17:17
Ющук показав, який він слабкий і боягуз, це не поділовому і недостойно. Проігнорував дебати, тому що йому байдужа громада, і все, що має до неї відношення
26 Жовтня 2017, 17:18
Немає виправдання Роману
26 Жовтня 2017, 17:31
Шановні читачі, будь-які коментарі, що порушують правила етикету, містять образи, нецезурні вислови або ж містять посилання на будь-які інтернет-ресурси, крім Район.Любомль, будуть блокуватися. Дякуємо за розуміння.
26 Жовтня 2017, 17:49
1.2. У коментарях заборонено:<br/>- ображати людей;<br/>- вживати матюки;<br/>- висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш;<br/>- розміщувати рекламу і антирекламу (в т. ч. політичну, чорний піар);<br/>- порушувати закони України.<br/><br/>А про посилання на інші ресурси тут немає ні слова. Так що не треба маніпулювати
26 Жовтня 2017, 18:20
Щодо посилань - це загальні правила користування новиннєвими сайтами.
26 Жовтня 2017, 23:14
До речі, скріншотів з коментарями, які були безпідставно видалені - предостатньо, і колись вони будуть оприлюднені
26 Жовтня 2017, 23:47
Дорогі жителі майбутньої Любомльської ОТГ,за останні 25 років спостерігаючи на м.Любомль в часи вашого розвитку і неповних три роки керування Ющуком Романом змін в позитивну сторону більш ніж достатньо! Не стройте собі ілюзій ,більш креативного мера ніж ЮЩУК в данний час немає!
20/04/2024 П'ятниця
19.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром