Очільник райради балотується на голову Любомльської міської ОТГ

03 Жовтня 2017, 18:23
4191

Кандидатуру Миколи Сушика запропонував голова Любомльської міської організації ВО «Свобода», учасник російсько-української війни, голова Волинської обласної організації комбатанського об'єднання «Легіону Свободи», депутат Волинської обласної ради Сергій Духницький.

У понеділок, 2 жовтня, Любомльська районна організація ВО «Свобода» на своїй конференції одностайно підтримала запропоновану кандидатуру, – про це інформує прес-служба ВО «Свобода».

«Знаю Миколу Сушика багато років. Разом були на Майдані під час Революції гідності, вболівали за долю України. Після втечі влади Януковича він очолив районну раду і з честю ніс усю ношу відповідальності за стан справ у районі.

Після початку російсько-української війни активно займався волонтерською діяльністю, збором допомоги українському війську, сам неодноразово відвідував бійців на фронті.

На нових місцевих виборах районна рада знову довірила Миколі Сушику очолювати цей представницький орган. Загалом Микола Сушик працює на різних посадах у районі вже понад 12 років. Маючи значний досвід і власне бачення вирішення місцевих проблем, він готовий керувати міською громадою», ‒ підкреслив Сергій Духницький.

Микола Сушик подякував однопартійцям за довіру і зауважив, що для нього честь ‒ служити своїй громаді.

«Готовий чесно, відповідально та професійно відстоювати інтереси жителів громади на всіх рівнях ‒ як міському чи районному, так і обласному.

Попередній досвід показав, що, маючи потужну і надійну команду однодумців, можна ефективно допомагати громаді, залучаючи кошти з різних джерел і бюджетів.

Ситуація сьогодні така, що потрібно наводити порядок із розподілом фінансових видатків, роботою комісій та сесій у бюджетних і земельних питаннях, розробити чіткий і раціональний план соціально-економічного розвитку територій», ‒ наголосив Микола Сушик.

Загалом конференція висунула кандидатів у депутати Любомльської міської ОТГ, Головненської селищної ОТГ та Рівненської сільської ОТГ Любомльського району.

Коментарі
03 Жовтня 2017, 22:43
Слава Ісусу Христу! Дорогі браття і сестри у христі! Звертаюся до Вас, як настоятель храму Архистратига Михаїла, з проханням НЕ голосувати за Сушика М.М., бо він не зможе навести лад у Любомльській ОТГ. Тому кожен Ваш голос за Сушика - це куля у серця наших прихожан. Не беріть гріх на душу.
03 Жовтня 2017, 22:57
Свобода проводить свої з'їзди як при союзі компартія, висунули ОДНОГО кандидата, одноголосно прийняли рішення, кандидат подякував за високу довіру. Тільки салва партії поміняли на Слава Україні!
03 Жовтня 2017, 23:02
Ото то заживемо. Дороги як в Рівному, Вишньові, Любомлі канєшно строїтись не будуть зато прапори замайорять біля памятника Бандері в центрі Любомля будь здоров!!!
03 Жовтня 2017, 23:11
А скільки Свобода має учасників АТО ? Дух,Бісюк.......,ще хто?
03 Жовтня 2017, 23:12
ПОВНІСЮ ПІДТРИМУЮ ОТЦЯ ВІКТОРА
03 Жовтня 2017, 23:26
Кого кого? Сушика? Та він в райраді кромє як самолюбуванням нічим більше і не займався!!! Ой бришу, ше до себе дорогу на Масловець построїв
03 Жовтня 2017, 23:28
построїв 400 метрів,як раз до своєї хати
03 Жовтня 2017, 23:29
за шо за нього голосувати, шо він такого важного в районі зробив? За те шо в реєстрі корупціонерів бо голосував за свою премію?
03 Жовтня 2017, 23:41
Цей Сушик взагалі ніхто і звати його ніяк!Не розводьте людей такими цинічними статтями.Хто скаже що корисного для району він зробив?За цей весь довгий час, крім того що піариться завжди і є в реєстрі корупціонерів, бо голосував за свою премію!
03 Жовтня 2017, 23:43
Люди будь ласка не голосуйте за Сушика схаменіться далі буде деребанити із своєю свободою..
03 Жовтня 2017, 23:45
Слава Україні! Люди, не пишіть про Сушика нічого, бо він не вартий щоб про нього тут згадували. Сушик - це порожнє місце, популіст за правління якого, наш район занепав. Приходьте завтра на сесію і давайте висловимо йому недовіру, не дамо йому лізти у нашу громаду, заженемо його в Головне
03 Жовтня 2017, 23:47
Я підтримую Леоніда Богдана - чесну, безкорисливу, мирну людину.<br/>Люблячий чоловік та татусь. цінує дружбу, завжди усім і в усьому допомагає.<br/>Ось такий повинен бути наш Голова ОТГ
03 Жовтня 2017, 23:50
Сушик це зрадник, який зрадив інтереси двох майданів і революції гідності та ховається у своєму кабінеті від війни, заради власної вигоди. Корчить з себе патріота, тримає руку на серці та скрізь каже Слава Україні щоб замилити людям очі, а насправді йому байдуже на людей, громаду, учасників АТО, бо для нього головне це власна нажива і партія Свобода, а на інше йому начхати. Але люди все знають і бачать і їм вистачить розуму не допустити цього СС (есесівця) і його Свободівську шайку до влади
04 Жовтня 2017, 00:11
ЗНАЮ СУШИКА ДАВНО - Є НЕДОЛІКИ, ЯК У КОЖНІЙ ЛЮДИНІ. АЛЕ ВСЕ ЦЕ КОМПЕНСУЄТЬСЯ ЙОГО РОБОТОЗДАТНІСТЮ ТА ЕНЕРГІЙНІСТЮ, ВІДДАНІСТЮ СВОЇЙ СПРАВІ<br/>зА ИАКИМИ ЯК СУШИК, МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ
04 Жовтня 2017, 00:15
Він же говорив , що йому влади не треба....
04 Жовтня 2017, 00:19
Сушик достойна кандедатура від Свободи на голову Отг Любомля кращий хазяйственик ніж ющук. Час змінювати саму систему по вирішеню проблем громади та пенсіонерів. Слава Свободі.
04 Жовтня 2017, 00:32
Вася, шо ти гоніш?
04 Жовтня 2017, 00:33
Як раз таки Льоня Самолюк він же Василь Склянчук ветеранський хор Осіннє Золото підтримує Романа Ющука ,не розводьте ворожнечу будь-ласка
04 Жовтня 2017, 00:35
Сушик - кандидатура, яка не витримує ніякої критики. Все шо пр нього написано опозицією - правда. Все шо пишуть ті шо його хвалять - абсолютно ні про що: чесний, порядний, відданий справі Свободи... питаю ВАС ДЕ РЕЗУЛЬТАТ???? 0 цілих 0 десятих. Голова ОТГ Сушик - це дорога в НІКУДА!!!
04 Жовтня 2017, 00:38
Льоня Самолюк ,займайся краще валютою,ми вже мали вашого депутата в ВР Мельника і що? те саме буде і з Сушиком,тільки для статистики
04 Жовтня 2017, 00:38
Чому шкала рейтингу Сушика при таких низьких відсотках така сама як у Романа Ющука. Ви проштовхуєте Сушика всіма способами і думаєте, що ніхто не помічає? Будьте об'єктивні виправте шкалу.
04 Жовтня 2017, 00:42
Шо вони наробили? Де госпітальний округ? Де пенсійний? Де статистика? Все шо можна просрали!!! Сохрань боже такого чуда в Любомлі.. Люди одумайтесь!!!
04 Жовтня 2017, 00:46
І де ж те хазяйство...
04 Жовтня 2017, 00:47
Люди відсотків не запам'ятовують, а спрацьовує зорова пам'ять. Виправте шкалу відповідно до вісотків, не використовуйте грязних прийомів.
04 Жовтня 2017, 00:49
100% !!!!
04 Жовтня 2017, 00:50
Хай той Сушик в Головно іде ... чи боїться земляків ... він же патріот....
04 Жовтня 2017, 00:52
А чого ж КП проти... вони ж разом весь час....
04 Жовтня 2017, 00:54
Нікчема ніколи не зможе управляти достойно громадою, особисті інтереси будуть головними. Забагато піару, прапорів і бандерівців.НЕ працював ніколи на виробництві і господарські проблеми йому далекі,політолог-популіст, який став головою Райради завдяки договорняку в Луцьку, Гарячі проблеми громади його не хвилюють, де звіт на майдані, де покращення життя за 3 роки? Якщо в державі все через дупу, то він не при чому? не вірте і не підтримуйте, багато хто з числа колишніх однодумців в ньому розчарувалися., хоче- нехай очолює МАсловецьку ОТГ, або йому б попроситися назад в собез, поки не забули.
04 Жовтня 2017, 01:04
Я підтримую і під@изую мохнюкам, курилові, казлу, а ющук хай вже поскоріше піде працювати судею десь подалі в любешов.
04 Жовтня 2017, 01:13
Я щиро підтримую Сушика Миколу. Коля терпи ці не справедливі, проплачені коменти. Борися з цією любомльською нечистю під назвою ЮЩУКІВЩИНА, МУХНЮКІВЩИНА і святих оніщуків. Ти сильний всіх переможеш.
04 Жовтня 2017, 01:24
Богдан ти ж такий самий, як і Сушик, про яку ти там совість і справедливість мелиш?
04 Жовтня 2017, 01:31
Конференція ВО Свободи проводилася у робочий час! Всі хто працює на роботі і брали участь у партійній конференції в робочий час будуть притягнуті до адмін відповідальності і внесені до реєстру корупціонерів
04 Жовтня 2017, 01:33
Потрібно обирати достойного мера, такого який буде прислуговуватиме нам бандитам з 25 района і це буде Роман Ющук. І тоді ми мохнюкі зажируєю і всіх поставим раком.
04 Жовтня 2017, 01:34
Гигигигигигиги
04 Жовтня 2017, 01:50
А ми тут нє причом, а ми тут нє причом, савсєм нє панімаєм хто і гдє па чом...
04 Жовтня 2017, 01:56
Пропоную модераторам визначати автентичність осіб,що пишуть коментарі.Брудна,передвиборча компанія розпочалася....Прошу не вмішувати імя Церкви в ваші брудні ігри....о.Віктор Возняк....
04 Жовтня 2017, 01:56
Люди як бидло і ними потрібно правильно керувати, голосуйте за Ющука і ми будемо здійснювати народний контроль за бидлом і депутатами лашарами. Мохнюкі нам допоможуть. Обирайте Ющука.
04 Жовтня 2017, 02:02
Йду в депутати,якщо виборці,ви,мене підтримаєте,обіцяю ,що буде багато кому падати рясним краплями піт із лоба...Ви мій характер знаєте..Я за справедливість....
04 Жовтня 2017, 02:04
Правильно Ви пишите я Вас підтримую, і є одна вірна пропозиція взавтра коли встане сонце потрібно зловити нечисту в міській раді це Оніщук Микола і посвятити його, а якщо це не вилічить цю істоту тоді будемо виганяти дявола з цього грішника.
04 Жовтня 2017, 02:05
Вітя, ти знов напився?
04 Жовтня 2017, 02:07
Тоя всіх розумніший. Всьо ізза землі. Стікі її маю і ше хочу. І ізза землі йду в мери. Рішу всі свої вопроси. Обісру тут і Ющука і Оніщука і Мохнюків і даже самого Сушика. Хай там сваряться в мери не пройду но депутатом буду. Буду дальше в земельній комісії діла воротити. А шо дєлать як там всі дурні. А люди тупі не розбируться
04 Жовтня 2017, 02:08
Все в ваших руках,я справді іду в депутати,підтримайте мене і я спробую зламати стереотип політиків,я хочу справді щоб ви і мої діти жили краще,а мені жити є за що завдяки вам ,усім моїм парафіянам...Пора дбати про нас ,а не про політиків у Києві...Ви маєте шанс змінити усе...ю
04 Жовтня 2017, 02:13
Отче, ви маєте бути поза політикою. Ваше діло в церкві молитися. Кесарю кесареве
04 Жовтня 2017, 02:14
Боже скільки тут грязі! Я знаю в місті тільки двох горе блогерів, Самойлюка та Оніщука і це вони рахуються віруючі, набожні? Та що вони собі думають ці не люди недоразвіті.
04 Жовтня 2017, 02:21
Якщо я не піду в політику в нашому місті ми усі пропадемо...або пропонуйте безкорисливу альтернативу.....і ми всі її підтримаємо...
04 Жовтня 2017, 02:21
Якщо я не піду в політику в нашому місті ми усі пропадемо...або пропонуйте безкорисливу альтернативу.....і ми всі її підтримаємо...
04 Жовтня 2017, 02:22
Ти Богдан тупарилий, під якими коментами ти б не писав, а твоя не грамотність тебе і видає. Іди школу закінчи нормально, а то він на голову зібрався.
04 Жовтня 2017, 02:23
Звертаюся до нашоі' хвальоноі' влади, Роми та Колі, а в якому місці побудована ваша обіцяна спортивна школа? Скільки Ви на цьому відмили коштів?
04 Жовтня 2017, 02:24
Ви за нас моліться, а політикою будемо ми займатися
04 Жовтня 2017, 02:28
Майже всі ці коментарі проти Сушика і Ющука пише одна та сама людина хоча людиною цю істоту важко назвати Богдан Леонід,яка хоче і церкву задіяти в цих брудних діях,неведіться на його провокації будьте людяними.
04 Жовтня 2017, 02:30
Головенці будуть голосувати за Ющука і Богдана.
04 Жовтня 2017, 02:31
Льоня Богдан, коли ти вже навчишся правильно писати прізвище Самолюка? А за спортшколу подякуй своєму партійному лідеру Жолобу він все зробив для того щоб на заводі її не будувати.
04 Жовтня 2017, 02:35
Що микола страшно стало? ги ги ги.
04 Жовтня 2017, 02:35
Скільки наливаєте ...стільки й п'ю самі винні
04 Жовтня 2017, 02:39
Завтра насправді візьму в о.Віктора благословіння і піду агітувати за нього..по крайній мірі його не купиш,і він буде справедливо голосувати...Знаю його дано...
04 Жовтня 2017, 02:45
Якось я була в тебе на прийомі, ти дуже паскудна людина, гнилю смердить від тебе, гнати тебе потрібно. Галя.
04 Жовтня 2017, 02:50
Оніщук і Ющук ми вас вирахували це ви пишите грязні коментарі. Сушіть сухарі, ми ідемо по вас.
04 Жовтня 2017, 03:18
Сушик зажерся! Прийшов до влади та таку харю наїв це капець...
04 Жовтня 2017, 03:27
А оці &quot;вичєслітєлі&quot;- Вітя Хацьор, Льоня Самолюк, Микола Оніщук, Рома Булавка-МОЛОДЦІ!!! Без вас було б нудно читати коменти)) Браво, день закінчився з посмішкою))
04 Жовтня 2017, 03:32
А ще Вітя Козел, окреме дякую,- виводить всіх на чисту воду. Чекаю ранку щоб день почати весело. Пишіть,пишіть)
04 Жовтня 2017, 03:41
Да, Оніщук я б з тобою у розвідку не пішла б, гнила ти людина і викрився ти відразу після провокаціі'. Це ти тут від різних імен пишеш і сам до себе сваришся.
04 Жовтня 2017, 03:44
Цікаво як відреагує о.Віктор ...взнавши як ви тут усі поливаєте його гряззю...Слабо писати під справжніми іменами...Батюшка може багато....особливо він!!!!!!!!
04 Жовтня 2017, 03:53
А чому ти на мене так гониш я ж з вами. І за вашу премію голосую і ділянку ти мені дав і земельку разом дерибаним і дорогу до моєі' стройки кладемо і ще багато чого ми разом мутимо. А ти так не гарно про мене пишеш. Ганьба.
04 Жовтня 2017, 04:07
А що вже всю землю поділили?Бо я собі ще хотів....якщо є то дзвоніть 050 555 55 55
04 Жовтня 2017, 12:14
Ганьба та позорище.......слів нема.
04 Жовтня 2017, 12:16
ЛЮБОМИЛЬСЬКА БАНДА НА ЧОЛІ З ТРОЦЬОМ М.В. ТА МОХНЮКОМ А.А. ПОСТАВИТЬ СВОЮ ЛЮДИНУ
04 Жовтня 2017, 12:33
Я НЕ Е ЖИТЕЛЕМ МАЙБУТНЬОЇ ЛЮБОМИЛЬСЬКОЇ ОТГ АЛЕ ХОЧУ СКАЗАТИ ЩО ЗА ТОЙ ЧАС КОЛИ МЕРОМ Е ЮЩУК РОМАН В МІСТІ ЗРОБЛЕНО ДУЖЕ І ДУЖЕ БАГАТО РОБОТИ.ПОКЛАДЕНО НЕМАЛО БРУКІВКИ,ЗРОБЛЕНА ДОРОГА,МЕР ПІДТРИМУЕ ФК РУБІЖ.І ВЗАГАЛІ ЗНАЮЧИ РОМАНА ВІН ДУЖЕ ПОРЯДНА ЛЮДИНА.Я ДУМАЮ ЩО КРАЩОГО ОЧІЛЬНИКА ЛЮБОМИЛЬСЬКОЇ ОТГ НЕЗНАЙТИ.ІЩЕ ТАКЕ БИДЛО ЯК ЦІ БОГДАНИ І ЇМ ПОДІБНІ БУДУТЬ ЩОСЬ ГАВКАТИ САМІ НІЧОГО НЕЗРОБИЛИ В СВОМУ ЖИТТІ ДЛЯ МІСТА.
04 Жовтня 2017, 15:24
Боти нині діючого мера почали свою брудну передвиборчу компанію)) Тай ще й паляться на кожному кроці)) Ха-Ха, не можна стриматись)) Любий пересічній користувач інтернету бачить проколи в пропаганді та брехні його так званих дописувачів))<br/>По-перше: шкала голосування показує реальну кількість аккаунтів віддавших голоси за вказаних претендентів, а боти мера ночами сидять і накачують через проги голоси які не впливають на цю лінійку. Сміх та й годі - ну зовсім як москалі проводили референдум в Криму))) Вже нема стільки людей з Любомля в Фейсбуці)<br/>По-друге: Якщо вже пишуть боти від чужого імені, то хоча б писали назву правильну)<br/>І третє: інформація про оппонентів висмоктана з пальця і любий мешканець Любомля бачить брехню, бо о.Віктор, Самолюк, Сушик як не крути, а не можуть самі писати про себе і своїх товаришів по виборчому списку якусь гидоту) <br/><br/>P/S: тролям діючого мера - вам до Кісільова з рашки ой як ще далеко)) Ну хіба що тільки засвідчує це в кого вчились брудним передвиборчим технологіям)) ГИ-ГИ))
04 Жовтня 2017, 15:52
Та та &quot;Свобода&quot; і їх кандидати себе вже показали. Хто в цій партії???? Міняйли валюти, крикуни та інші, які нічого в житті не робили толком... Є нові, нормальні люди, які щось роблять для міста, це і публічні люди, які працюють в державних органах, органах місцевого самоврядування, і підприємці. Так що голосувати треба за нових людей, господарників, які себе рекомендують з хорошої сторони... Тоді і в місті буде порядок, піде розвиток міста... Та й грошей бюджетних красти не будуть... А &quot;Свобода&quot; не дає можливості використати гроші на благоустрій міста з бюджету. Зривають засідання сесії, виконкому... А в кінці року ці гроші пропадуть. І що доброго вони роблять для громади... НЕ ДОПУСКАТИ ЇХ НІКУДИ... Нехай чесно попрацюють...
04 Жовтня 2017, 16:38
Іншому: <br/>Звичайно Свобода себе показала і не міняє своїх намірів щодо досягнення &quot;Програми захисту українців&quot;, а не для тих хто рветься до корита щоб дерибанити майно, красти кошти громади на відкатах, узурпувати владу і знищувати права громадян, зраджувати ідеалам Революції гідності та працювати по кремінальним схемам подібним як в рашці . <br/>І це не подобається таким опонентам які хочуть жити по старому, і звичайно вони будуть обливати брудом тих хто з цим бореться. <br/>Свобода єдина партія і послідовна в заявлених намірах. В більшій мірі всі інші - клуби по інтересам олігархату, а на місцях як придатки для облсуговування князьків. <br/>Значна частина здоровомислячих людей зробить свій вибір правильно і віддасть голос за Свободу, а той хто хоче жити нечесно, то звичайно підтримає таких як сам))
04 Жовтня 2017, 16:47
&lt;p&gt;БОГДАН НЕХАЙ РАНІШЕ ДОВЕДЕ ДРАКИ ДОКІНЦЯ З СВОЇМИ БАБАМИ А ТОДІ ЙДЕ НА ВИБОРИ.СТОСОВНО СУШИКА ТО НЕХАЙ ЗАКРИЕ РОТА І МОВЧИТЬ БО ВЖЕ ВСІ ДАВНО ПОБАЧИЛИ ЙОГО РОБОТУ.ВЖЕ ВІД СВОБОДИ В НАС БУВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ МЕЛЬНИК Е.І.ЯКИЙ ТІЛЬКИ НАЖИВСЯ І ВТІК ЗАРАЗ НІДЕ НЕ ЧУТИ.ГЕТЬ ДЕРЖИМОРД ЗІ СВОБОДИ В МАСЛОВЕЦЬ,ВИНЕСТИ ЇХ НА ВИЛАХ.СУШИК ТИ НЕ ЗНАЕШ ЩО ТВІЙ ЧЕСНИЙ СВОБОДІВЕЦЬ НА РИНКУ НЕЗАКОННО МІНЯЕ ВАЛЮТУ.&lt;/p&gt;
04 Жовтня 2017, 16:54
Вже Свобода показала себе після Майдану! Генеральним прокурором тоді став Махніцький! Карт бланш був в руках Свободи! Кого з регіоналів вони посадили? Побрали гроші мільйони разом з Тягнибоком з регіоналів і сепаратистів і поуйобували всі Рассєю,Уроди що Свобода що Регіони!
04 Жовтня 2017, 17:02
1) Богдан до свободи ніякого відношення не має, він вже два роки в Аграрній партії;<br/>2) Тільки при Сушику райрада прозоро розподіляля існуючі кошти разом зі всім депутатським корпусом, раніше це відбувалось підкилимно и тепер не подобояться це тим хто втратив доступ до дерибану;<br/>3) До Самолюка ще далеко всім існуючим псевдопатріотам и тіпа &quot;меценатам&quot; - Льоня допомагає всім чим може спорту, культурі, мистецтву і просто людям які попали в біду; <br/>4) І головне: По коментарям вище видно які хами, словоблуди та безбожники підтримують нині діючого мера.
04 Жовтня 2017, 17:31
А що, Сушик житель м.Любомля. Нехай болотується в Головнянську ОТГ. Чи хоче земельки в Любомлі взяти. Нехай пояснить як він кожен день їздить на службовому автомобілі додому в Масловець, за чий це кошт???. Що чесний??? В маршрутці його ніхто ніколи не бачив. а де правоохоронні органи, чому не складуть знову протокол про корупцію на нього...
04 Жовтня 2017, 18:09
В Свободі ще кращі хами ,які преписуються самі з собою
04 Жовтня 2017, 18:26
Правда, правда.... Ніхто не перевіряє путівок куди списується бензин, що використовує під своє заднє місце &quot;чесний і відданий&quot;Свободівець... І чим його хвалять!!! Із статті видно, що &quot;Після початку російсько-української війни активно займався волонтерською діяльністю, збором допомоги українському війську, сам неодноразово відвідував бійців на фронті.&quot; Є питання, чому не воював... В нас і депутати і директори шкіл в АТО... А він не виявив бажання поїхати на схід та побути декілька місяців в окопах, під обстрілами... Де його і інших свободівців громадянська честь і відданість народу... А ось і немає... Хочуть бути тільки біля політичного корита...
04 Жовтня 2017, 20:11
Читаєш коментарі і диву даєшся, які у нас розумні деякі люди, диванні критики, не інакше. Всебічно розвинені, освідчені, знають як керувати містом/районом/країною, але чомусь все на, що здатні - це сидіти в інтернеті і вчити інших, поливати грязюкою тих, хто щось робить для людей. Краще покажіть свої досягнення, навчіться грамотно писати і висловлювати свої думки. Звісно, що коли щось робиш для громади, цього не видно, буде видно, коли перестанеш робити. Добрим для всіх не будеш. Назвіть,хоча б одного очільника міста чи району, який би всіх влаштовував на 100%? немає такого і не буде, і ваш бруд не допоможе.
05 Жовтня 2017, 01:22
Кожен має свою думку і щоб тут не писали, нікому це не допоможе .Розумна людина не буде займатися брудними справами і плітками,а особливо гідні чоловіки і кандидати.
06 Жовтня 2017, 16:42
такого тупого козла я ще не бачив
17 Жовтня 2017, 18:22
Жолоб був в регіонах а тепер . Богдан з ним-жах.Люди робіть висновки.Не має навіть за кого голосувати одна БАНДА.Що мали регіонів гнати в шию то вони обєднуються...
18 Жовтня 2017, 12:10
Тяжко-важко в світі жити сироті без роду . . .<br/>Борітесь, поборете Вам БОГ помагає, з Вами правда з Вами сила і воля святая. . . <br/>Ці слова для тих хто не боїться робити добрі діла, а за &quot;добрі справила ви будете завжди биті, але робіть добрі справи&quot; (м. Тереза)<br/>я за ВО &quot;Свобода&quot; бо я У К Р А Ї Н Е Ц Ь<br/>УКРАЇНА---ПОНАД УСЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І так має бути!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!