Голова Любомльської районної ради скликає депутатів на сесію

03 Жовтня 2017, 08:45
3406

Любомльська районна рада повідомляє, що голова ради Микола Сушик видав розпорядження від 25.09.2017 № 54 – р «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання».

Сесія відбудеться у четвер, 5 жовтня, о 12 годині у великому залі засідань адмінприміщення районної ради.

Коментарі
03 Жовтня 2017, 14:57
Сушик хоче депутатам від Свободи виділити кошти на агітацію щоб задобрити виборців
03 Жовтня 2017, 17:14
Акція протесту - Любомльська ОТГ без Сушика
03 Жовтня 2017, 18:01
Краще Сушик ніж бузхребетний і безвольний Ющук
03 Жовтня 2017, 18:41
Шо Сушик
03 Жовтня 2017, 18:44
Шо Сушик заволновався???))) Глянь на свій рейтинг і попроси помічників хай краще голосів підкинуть.
03 Жовтня 2017, 19:06
Куснища без Сушика
03 Жовтня 2017, 19:07
Їдь в своє Головно і не мороч людям голову разом з свею Свободою яка кромє як махати прапорами і класти біля памятників нічого більш не робить і не зробить.
03 Жовтня 2017, 19:07
Підгородне без Сушика
03 Жовтня 2017, 19:08
Ура Ура Ура
03 Жовтня 2017, 19:30
Хто знає чому Сушик іде на голову по Любомльський ОТГ ? тому що він в себе на батьківщині в Головні програє Демедюку Миколі Васильовичу ,а це буде плювок обласній Свободі як так голова районної ради і програв в себе дома!!! А так програючи в Любомлі йому ніхто за це дорікне!!!
03 Жовтня 2017, 19:36
Недай боже такого голову мискради як тепер - моя мама вже рик як подала документи на приватизацию вже рик оббивє пороги а авсе тише обицянками бо не можуть зибратисядепутати нібито и проголосувати. а наспрвди сесіи проходять раз на декилька мисяцив<br/>кум який торгує биля свитловфора просив в голови мисце під магазин навпроти заправки - каже тут неможна але чомусь якись армяни там шось будують Питається -чому ?
03 Жовтня 2017, 20:08
Мер не для того шоб попершій вимозі землю роздавав, а для для того шоб в місті був порядок. А якшо хочете як армян то беріть в любому місці землю в оренду на рік по 5гн./м.кв. на день, а то ніхто не за шо не хоче платити і всі хочуть мера надурити, а як він не ведеться то зразу поганий.
03 Жовтня 2017, 22:03
Хватить Сушика у Районній раді нічго за свій термін незробив роздерибанив усе,щей преця у мери ще там хоче все роздеребанити. Сушик повчися трохи. Ми бачимо мера Ющука Р.В.сУШИК ІДИ НА СХІД З СВОЄЮ сВОБОДОЮ
03 Жовтня 2017, 22:05
Наш МЕР Ющук Роман Васильович.
03 Жовтня 2017, 22:18
Сдава Україні! Люди, не пишіть про Сушика нічого, бо він не вартий щоб про нього тут згадували. Сушик - це порожнє місце, популіст за правління якого, наш район занепав. Приходьте завтра на сесію і давайте висловимо йому недовіру, не дамо йому лізти у нашу громаду, заженемо його в Головне
03 Жовтня 2017, 22:29
прикро росказувати, але наші атовці ще досі стоять в чергі за ділянками які вони заслужили, зате наші депутати завдячучи нашому меру мають по декілька ділянок.<br/>силюки , голосуйте далі хто принесе продуктовий набор або 100 гривень будете кусати локті
04 Жовтня 2017, 01:45
Ви не догого мера ходите по земельну ділянку для магазина, ви до мерового радника Сашу Курила підійдіть він вирішить і ділянку на проти запрпвки і депутатів нагне так що вони як миші поховаються по перекурах. А ющук ніхріна там не вирішує це гарна ширма я це знаю напевно.