Депутат міської ради біля школи встановив прапор

21 Вересня 2017, 18:34
3785

Такий подарунок Бірківській школі зробив Леонід Богдан.

Тепер начальний заклад видно здалека. До того, на урочистостях школярі піднімали прапор на висоту лише у кілька метрів, що відносно самого приміщення було незначним.

«Якось на святі я помітив, що стяг дуже низько знаходиться. В силу своїх патріотичних переконань на травневій лінійці пообіцяв виправити ситуацію й дотримав свого слова», – розповів Леонід Богдан.

У здавалося б простій справі, встановити флагшток в 11 метрів, чоловікові допомогло кілька людей, у тому числі працівники райспоживспілки, місцева підприємець, пішла на зустріч і дирекція школи.

«Незважаючи на те, що доньки Леоніда покинули стіни рідної школи, свою обіцянку депутат виконав. Разом із тим він показав гарний приклад як усім школярам, так і своїм дівчатам», – повідомили в школі.



 

 

Коментарі
22 Вересня 2017, 00:11
На черзі пам"ятник Бандері))) Чекайте новин))) Мабуть і в Бірках відхопив ще кілька ділянок...Ла-ла-ла-а мне все мало)))
22 Вересня 2017, 00:14
Ще хай розкаже скікі землі набрав той (патріот)
22 Вересня 2017, 00:28
Сушик, дай йому грамоту
22 Вересня 2017, 00:30
ЛЮБОМЛЬСКИМ ДЕПУТАТАМ ВСЕ МАЛО
22 Вересня 2017, 00:35
Оце розмах, ото я понімаю!!!))) Такий ще наробить.....
22 Вересня 2017, 01:04
Ще напишіть статтю що в його машині два прапори!!!
22 Вересня 2017, 01:40
Хто взагалі впустив цього ґвалтівника на теріторію школи?
22 Вересня 2017, 01:45
Зайдеш завтра до Ані нехай iP адреси покаже,будеш бачити хто піз@и тобі дасть....
22 Вересня 2017, 10:56
Пообіцяв на травневій лінійці,а вибори зараз ! ой ой ой скільки людей допомогало в такому проекті і місцева підприємець ,Да знакова подія,заживете Бірки з таким кандидатом
22 Вересня 2017, 11:35
І чого тільки не зробиш заради чергової земельної діляночки))))
22 Вересня 2017, 11:58
Нарешті у нашому селі появився спражній господар. І прапора повісив, і ділянок по всій громаді накрав, і колишню жінку гвалтував, і алкоголіком став. Хворі люди за тебе
22 Вересня 2017, 23:53
Невже ще знайдеться той божевільний,який проголосує за цього примітивного скандального упиря-приватизатора-перекинчика,екс-свободівця...Люди! Будьте пильними! Не ведіться на дешеві трюки з прапорами,комп"ютерами і т.п.