Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Любомльщині під ліжком знайшли кістяк чоловіка

15:16 23.08.2017
5665

Житель Коцюрів зник безвісти 5 років тому. Чоловік жив сам, раз у тиждень його навідувала дочка.

У понеділок, 20 серпня, село облетіла шокуюча новина: у хаті Івана Антонюка під ліжком знайшли труп.

«Іван зник десь перед Днем Перемоги ще у 2012 році. Про його зникнення заявила дочка, яка щотижня приносила їсти. Якось батька не було вдома, жінка залишила харчі і пішла.

Приїхавши наступного разу, побачила, що їжу ніхто не брав. Забила на сполох. Разом із односельчанами зайшла у хату, але господаря там не було, на столі лежали документи та мобільний телефон. Викликала міліцію. Розпочали пошуки, але вони виявилися безрезультатними», – розповіла жителька Коцюрів.

Односельчани кажуть, що три роки тому у Висоцьку в річці Неретва місцеві рибалки виявили труп. Всі й подумала, що то, мабуть, таки Іван.

«У понеділок дочка прибирала у хаті і під ліжком, на якому спав батько, знайшла щось загорнуте. Розгорнула, а там кістки», – додають очевидців.

Як повідомив т. в. о. начальника Любомльського відділу поліції Віталій Мархальчук, порушено кримінальне провадження, відомості внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань. Тіло було направлено на судово-медичну експертизу. Ведеться слідство.

До речі, як стало відомо, суд ще раніше визнав безвісти зниклого Івана Антонюка померлим. А односельчани зауважили, що покійний дуже зловживав алкоголем, ймовірно, від цього й помер.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

юрій

19:03 23.08.2017

не царська це справа ( теперішніх поліцейських) попід ліжками зирити. ВСі в білих рукавичках і з дипломами юриста. Не хочуть працювати і не будуть. Начальнику райвідділу: !). Встановити хто виїзджав на місце пригоди в складі ОСГ по першій заяві про зникнення Антонюка Івана.2) Старшому групи-писати заяву за власним бажанням.3) іншим членам групи догану і позбавити всяких додаткових виплат за квартвл.
За що вони отримують зарплату, нічого не робивши?- що вони такі гарні у формі і ніби то є надія на них- ПЕРЕСТАНЬТЕ страдати фігнею- цю банду треба розігнати,і забутися про них Це трутні,що смокчуть кров з людей.

Кент

22:12 23.08.2017

Юрій, що ти мелеш ?! Трупа не буто як робили обшук.
Ще й до мінтів шукали , не найшли.

Мишка

13:55 27.08.2017

То хтось додумався кості під ліжко,вже б закопав би а то цікава ситуація,не було трупа з'явились кості

11 липня
Сьогодні
Вчора
09.07.2020
08.07.2020