Любомльський «Рубіж» на домашньому полі обіграв «Турію»

09 Травня 2021, 20:42
4242

Любомльський «Рубіж», який виступає у першій лізі обласного футбольного чемпіонату, провів першу домашню зустріч.

В рамках третього туру 9 травня нашим футболістам протистояла «Турія» із села Затурці колишнього Локачинського району. Про це пише Наше життя.

Звісно ж, гра викликала великий інтерес любомльських уболівальників, адже востаннє баталії на великому полі проводилися на міському стадіоні «Колос» ще минулорічної осені.

Приємно, що «Рубіж» зробив глядачам гарний подарунок, здобувши впевнену перемогу. Власне, її фундамент був закладений ще у першому таймі. Вже на 9-ій хвилині Віталій Романчук з пенальті відкрив рахунок забитим м’ячам любомльчан.

а п’ять хвилин Роман Кантор подвоїв перевагу, а на 25-ій хвилині Сергій Котюк втретє «розписується» у воротах гостей.

Треба сказати, що й «Турія» не мирилася з таким станом справ й час від часу «огризалася» гострими, втім, безрезультатними моментами.

У другій половині зустрічі «Рубіж» домінував і мав щонайменше 4-5 стовідсоткових нагод забити, але десь бракувало точності десь — майстерності, десь — везіння. Все ж один гол по перерві глядачі таки побачили — його забив вже згаданий Віталій Романчук. Отож 4:0 — гарна перемога наших футболістів.