Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Українці зможуть за добу змінити мобільного оператора, залишивши поточний номер

13:56 19.04.2021
1561

Спрощена процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера телефону запрацює з 1 грудня 2021 року.

Мінцифри активно підтримувала її впровадження, адже це забезпечить зручний перехід між компаніями та покращить користувацький досвід абонентів. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року. За майже два роки операторам надійшло близько 200 тисяч офіційних звернень, але 40% заявникам відмовили. На заваді стала бюрократизованість процесів. Також важливо, що кожного року мобільних операторів залишають більше 7 мільйонів користувачів, частина з яких потенційно могла б скористатися цією послугою.

Нова процедура значно полегшить життя абонента, який хоче залишити свій номер телефону, але змінити мобільного оператора:

  • номер перенесуть оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4.
  • абонент має звернутися до одного – нового оператора, а не до двох, як було раніше. Договір з колишньою компанією розірветься автоматично.
  • користувачі без контракту тепер зможуть залишити свій номер під час зміни оператора за спрощеним порядком – реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

Міністерство юстиції України 5 квітня зареєструвало зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку. Очікується, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами та стимулюватиме до поліпшення якості послуг, які отримують українці.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
18 травня
Сьогодні
Вчора
16.05.2021
15.05.2021
14.05.2021
13.05.2021