Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Нарада освітян
Нарада освітян

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради

11:41 04.04.2021
2226

Перша заступниця сільського голови Галина Федончук привітала присутніх, зупинилась на актуальних питаннях щодо співпраці керівників закладів освіти з Вишнівською сільською радою.

Про це повідомляють на сайті Вишнівської громади.

Анжела Лесик, лікарка загальної практики, сімейна лікарка Вишнівської амбулаторії КНП «Центр первинної медичної допомоги Любомльської міської ради», детально ознайомила присутніх з основними питаннями щодо профілактики коронавірусної хвороби, особливостями вакцинування, дала рекомендації щодо використання антисептичних засобів та засобів особистого захисту.

Начальниця гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради Валентина Микитюк зосередила увагу на питанні атестації педагогічних працівників у 2020-2021 навчальному році. Окрім того, проаналізували питання щодо перспективи організації допрофільної підготовки та профільного навчання в закладах освіти громади.

Головний спеціаліст гуманітарного відділу Антон Марцинішин розглянув питання щодо закінчення 2020/2021 навчального року та проведення ДПА та ЗНО у закладах загальної середньої освіти.

Наталія Ряпич, фахівчиня із соціальної роботи, повідомила про організацію літнього оздоровлення та роботу пришкільних таборів.

Про затвердження типової освітньої програми для учнів 5-9 класів ЗЗСО, навчальне навантаження та типові навчальні плани розповіла Тетяна Міщук, директорка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Окрім того, обговорили питання щодо оцінювання учнів 3-х класів відповідно до нових методичних рекомендацій.

Про реалізацію напрямку фізичного виховання у закладах освіти на основі впровадження рекомендацій щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської та студентської молоді на період до 2025 року повідомив голова міжшкільного методичного об'єднання Віталій Широчук.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
20 квітня
Вчора
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
15.04.2021
14.04.2021