Після засідання Ради нацбезпеки на Волинській митниці відсторонили 23 працівники

Понад 100 митників відсторонили від виконання посадових обов’язків.
Про це інформують на сайті Державної митної служби України.
Понад 100 працівників Держмитслужби, серед яких 17 – керівники митниць та митних постів, були відсторонені 2 квітня від виконання своїх посадових обов’язків після засідання Ради Національної безпеки і оборони на підставі листа Управління внутрішньої безпеки Державної митної служби України.
Наразі, окрім персональних санкцій щодо кола осіб, діяльність яких пов’язують з контрабандою, вживаються заходи щодо посадових осіб митних органів, що можуть бути причетними до корупційних діянь.
У територіальних органах відсторонені:
- В Одеській митниці - 22 працівники;
- У Закарпатській - 23 працівники;
- У Київській - 8 працівників;
- У Волинській - 23 працівники;
- У Галицькій - 46 працівників;
- У Буковинській - 3 працівники.
Читайте також:
- Херсон
На Херсонщині СБУ викрила спробу контрабанди археологічних артефактів за кордон
- Любомль
Через Ягодин під прикриттям цинкового порошку намагались вивезти брухт дорогоцінних металів
- Ужгород
Закарпатські митники зупинили контрабанду деталі для військового літака
- Еко
«Живі коштовності» в багажнику: киянка намагалася незаконно ввезти через кордон партію коропів Кої на мільйон гривень
- Район.IN.UA
В Україну завозили алкоголь під виглядом дипломатичного вантажу: викрито схему на понад чотири мільйони гривень