Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Ягодині затримали співробітників посольства України, які вивозили багато золота і валюти

12:29 01.03.2021
3983

Двох співробітників посольства України в Польщі спіймали на контрабанді на кордоні. Вони намагалися перевезти в службовому автомобілі валюту, золото і цигарки.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у фейсбуці, додавши, що відкликає цих співробітників з-за кордону та щодо них починається дисциплінарне розслідування.

"Я відкликав з-за кордону двох співробітників, підозрюваних в корупції. Вчора двох співробітників посольства України в Польщі спіймали на гарячому - їх затримали на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто з України в Польщу велику кількість валюти, золота та контрабандних цигарок", - повідомив Дмитро Кулеба.

Зі слів міністра закордонних справ України, цей випадок для МЗС - кричущий.

«За моєї каденції на посаді міністра ми не будемо замовчувати такі ганебні випадки і тим більше покривати їхніх фігурантів. Тому я миттєво ухвалив три рішення:

1. Обох співробітників я негайно відкликав із довгострокового закордонного відрядження. Їх робота в посольстві завершилася. У найближчі пару годин усі формальності з цього питання будуть завершені.
2. Проти обох співробітників починаємо дисциплінарне розслідування щодо виявлених фактів. Розслідування буде ретельне і швидке. Звісно, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв. Але за результатами розслідування я буду готовий ухвалювати будь-які рішення.
3. МЗС буде повністю взаємодіяти з правоохоронними органами, від яких ми очікуємо на швидке та неупереджене розслідування і встановлення усіх обставин справи», - написав голова МЗС.

Як повідомляє польський активіст Томаш Барт на сторінці спільноти Granica / Кордон PL – UA у фейсбуці, подія трапилася на посту «Ягодин».


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
20 квітня
Вчора
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
15.04.2021
14.04.2021